Jennifer Lopez taps narkotikų baroniene naujajame kanalo „HBO“ filme

Jennifer Lopez taps narkotikų baroniene naujajame kanalo „HBO“ filme

Kanalas „HBO“ sukurs filmą apie narkotikų baronienę Griselda Blanco, kurią suvaidins dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez. Apie tai praneša portalas „Collider“.

Jennifer Lopez prisipažino, jog jau seniai yra susidomėjusi Griuseldos Blanco istorija, todėl nusifilmuoti kanalo „HBO“ kuriamame filme būtų jos svajonės išsipildymas. Aktorė ne tik suvaidins pagrindinį vaidmenį, bet dar ir taps būsimos juostos prodiusere.

Griselda Blanco tapo viena iš pirmųjų narkotikų platintojų, kurie sukūrė savo purvinus verslus 1970-1980 metais. Moteris specializavosi didelių kokaino partijų kontrabanda iš Kolumbijos į JAV. Savo laikais, Griselda buvo viena iš įtakingiausių ir galingiausių narkotikų platintojų pasaulyje, kurios įtaka prilygo net pačiam Pablui Escobarui. Tai buvo gana žiauri ir principinga moteris, kurios dėka mirė apie 200 žmonių.

1985 metais ji buvo areštuota Majamyje, o po to, kai atliko savo bausmę JAV, ji buvo deportuota į Kolumbiją. Pasak žmonių, tai būtent ji išrado būdą šalinti priešus šaudant iš važiuojančio motociklo, gabenti narkotikus naktį per tunelius ir taip pat daug įvairiausių kankinimų, kuriuos ir dabar naudoja Pietų ir Centrinės Amerikos nusikaltėliai. Ironiška, bet 2012 metais ji buvo nušauta iš važiuojančio motociklo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles