Vis garsiau kalbama apie naują serialo „Biuras“ versiją

Vis garsiau kalbama apie naują serialo „Biuras“ versiją

Naujienos apie kultiniu tapusio serialo „Biuras“ (angl. „The Office“) galimą naują versiją ėmė plisti dar pernai, kai vienas serialo kūrėjų, scenaristas Gregas Danielsas pranešė apie ketinimus nauju kampu pažvelgti į populiarią situacijų komediją. Manoma, kad dabar šio projekto įgyvendinimas yra kur kas arčiau realybės, kadangi po pastarųjų penkių dienų derybų buvo priimtas naujas susitarimas tarp Rašytojų Gildijos (WGA) ir Filmų bei Televizijos Produkcijos Aljanso (AMPTP).

Sekmadienį (rugsėjo 24 d.) WGA paskelbė, kad pasiekė „preliminarų susitarimą“ su studijomis ir interneto transliacijų kompanijomis dėl jų sąlygų. Įvykus šiems, ilgai lauktiems pokyčiams, pirmadienį žiniasklaidą apskriejo ne viena naujiena apie tai, ką naujo pasibaigęs streikas atneš Holivudui. Viename straipsnyje naujienų portale „Puck News“ žurnalistai Matthew Belloni ir Jonathanas Handelis spėliojo apie artėjančią pramogų pasaulio ateitį. Be kitų naujienų apie naujus projektus ir senųjų atnaujinimus,  žurnalistai užsiminė ir apie tai, kad amerikietiškos serialo „Biuras“ versijos kūrėjas G. Danielsas jau buvo užsiminęs apie planus atnaujinti serialą. Todėl tikimasi, kad nurimus streikui, šis projektas bus pradėtas įgyvendinti.

Tai jau ne pirmas pranešimas apie galimą serialo sugrįžimą. Kiek anksčiau G. Danielsas jau užsiminė, kad serialą planuoja parodyti atnaujinta forma, o ne sugrąžinti mums jau pažįstamus aktorius, kad šie atliktų tuos pačius vaidmenis.

„Negaliu pasakyti, ar gerbėjai norėtų daugiau, o sakydamas daugiau, omenyje turiu tai, kad tai nebūtų tie patys personažai“, – 2022 m. viename interviu teigė scenaristas.

„Manau, kad tai būtų tarsi serialo visatos pratęsimas, pavyzdžiui, taip, kaip serialas „Mandalorietis“ (angl. „The Mandalorian“) yra tarsi „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) tęsinys. Bet aš nežinau, ar tai būtų kažkas, ko žmonės norėtų, ar ne, sunku pasakyti.“

Serialas tapo labai populiariu visame pasaulyje, o jo populiarumą didino ir puikus aktorių kolektyvas bei išskirtinis scenarijus. Aktorius Steve’as Carellas buvo pagrindinė „Biuro“ žvaigždė pirmuosius septynis sezonus, vaidindamas socialiai nepatogų, bet mielą bendrovės bosą Michaelą Scottą. Kiti pagrindiniai veikėjai buvo pardavimų vadovas Jimas Halpertas (Johnas Krasinski), administratorė Pam Beesly (Jenna Fischer) ir biuro drausmės specialistas Dwightas Schrute’as (Rainnas Wilsonas).

JAV išleista serialo „Biuras“ versija buvo transliuojama 9 sezonus nuo 2005 m. iki 2013 m. Šis serialas nebuvo originalus. Tai perdaryta originali Jungtinės Karalystės komiško serialo versija, pasakojusi apie išgalvotos popieriaus ir raštinės reikmenų įmonės Skrantone, Pensilvanijoje, darbuotojus ir jų kasdienybę darbe.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles