„Disney“ jau sprendžia, kaip Carrie Fisher mirtis pakeis „Žvaigždžių karų“ filmus

„Disney“ jau sprendžia, kaip Carrie Fisher mirtis pakeis „Žvaigždžių karų“ filmus

Staigi ir netikėta aktorės Carrie Fisher mirtis sukrėtė ne tik visame pasaulyje esančius jos gerbėjus, tačiau ir „Žvaigždžių karų“ franšizę perėmusią „Disney“ studiją bei prodiusavimo kompaniją „Lucasfilm“. Aktorė turėjo pasirodyti dar bent dviejuose franšizės filmuose, o jos mirtis reiškia, kad šiuos planus teks pakeisti, ką, anot „The Hollywood Reporter“, šiuo metu studija ir skuba daryti.

Anot leidinio, artimiausiu metu aštuntosios „Žvaigždžių karų“ dalies režisierius Rianas Johnsonas, devintosios dalies kūrėjas Colinas Trevorrow ir prodiuserė Kathleen Kennedy susitiks spręsti, kaip toliau elgtis su C. Fisher įkūnyta princese/generole Lėja.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, visos C. Fisher scenos aštuntajai daliai jau buvo nufilmuotos, todėl šių metų pabaigoje pasirodysiančiame filme Lėja turėtų pasirodyti be jokių trukdžių. Visgi devintosios dalies filmavimas yra numatomas 2018 m. pradžioje, todėl akivaizdu, kad filme, kuriame Lėja galėjo vaidinti svarbų vaidmenį, C. Fisher nenusifilmavo. Tiesa, žinant „Žvaigždžių karų“ pomėgį numarinti pagrindinius herojus, negalima atmesti ir tikimybės, kad Lėja gali mirti ir aštuntojoje dalyje.

Pasak „The Hollywood Reporter“ apklaustų šaltinių ir įvairių ekspertų, C. Fisher mirtis „Disney“ studijai palieka dvi rimtesnes galimybes. Pirmoji jų yra pasinaudoti proga, kad iki aštuntosios dalies pasirodymo dar liko beveik metai ir per tą laiką filmą galima sumontuoti taip, kad šis nesuteiktų pernelyg daug dėmesio Lėjai ir franšizė su ja sugebėtų atsisveikinti kiek lengviau.

Antrasis variantas yra kiek drastiškesnis: studija gali išlaikyti Lėją gyvą kompiuterinės technikos pagalba. „Žvaigždžių karai“ su tuo jau eksperimentavo – praėjusių metų pabaigoje pasirodęs filmas „Šelmis-1“ (angl. „Rogue One“) naujam gyvenimui prikėlė Peterio Cushingo įkūnytą veikėją. Visgi kompiuterinės technologijos dar nėra pažengusios taip, kad galėtų pakeisti tikrus aktorius, todėl šis sprendimas išsišoktų kur kas labiau.

Viena yra aišku: priimti tinkamą sprendimą „Disney“ ir „Lucasfilm“ dar turi laiko. Tačiau akivaizdu, kad vienos svarbiausių „Žvaigždžių karų“ franšizės aktorių mirtis neabejotinai pakeis būsimųjų filmų istoriją.

„Žvaigždžių karų“ aštuntasis epizodas pasirodys šių metų gruodžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles