Trilogijoje „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pasirodys žinomi „poteriados“ herojai

Trilogijoje „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pasirodys žinomi „poteriados“ herojai

Būsimoje studijos „Warner Bros.“ trilogijoje „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) žiūrovai pamatys visiems pažįstamus „poteriados“ veikėjus. Apie tai duodamas interviu portalui „ComicBook“ pranešė aktorius Danas Fogleris.

„Trilogijos siužeto eigos metu bus minimi ir netgi pasirodys kai kurie žinomi „poteriados“ herojai“, – pasakė aktorius. Apie kokius herojus aktorius sakė, nežinoma, tačiau galima numanyti, jog kalba eina apie jaunąjį Albą Dumbldorą. Taip pat yra tikimybė, kad filme pasirodys ir tamsos lordas Voldemortas, arba, kitaip sakant, pirminis jo pavidalas – Tomas Ridlis.

Kaip žinoma, būtent Albas Dumbldoras parašė įvadinį žodį Njuto Miglapūčio knygoje „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Užtat Tomas Ridlis gimė 1926 metais. Čia tas laikotarpis, kada Njutas užsiėmė savo svarbiais tyrimais.
Pirmame filme pagrindinius vaidmenis atliko Eddie‘is Redmayne‘as, Ronas Perlmanas, Colinas Farrellas, Ezra Milleris, Jonas Voightas, Samantha Morton, Danas Fogleris ir kt. aktoriai.

Pirmosios būsimos trilogijos dalies premjera numatyta 2016 m. lapkričio 18 dieną. Antroji dalis kino ekranus pasieks 2018 metais, o finalinis akordas šioje trilogijoje bus padėtas 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles