Aštuntame „Žvaigždžių karų“ epizode pasirodys daugiau žinomų asmenybių

Praėjusiais metais pasirodžiusi pirmoji „Žvaigždžių karų“ šalutinės trilogijos dalis buvo sutikta itin smagiai. Dauguma žmonių pripažįsta, kad sulig šia dalimi buvo priartėta prie originaliosios trilogijos, tuo tarpu serijos gerbėjai jau netrukus galės švęsti 40-ies metų nuo pirmojo epizodo sukaktį. Skelbiama, kad būtent tuo metu didžiausiems serijos gerbėjams bus galimybė išvysti ir pirmąjį „Žvaigždžių karų: paskutiniojo džedajaus“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“) anonsą.

Iki šiol nėra informacijos ir apie siužetinę liniją, o studija vis dar slepia, kokius papildomus aktorius išvysime istorijos tęsinyje. Ir visgi, vienas pasaulyje puikiai pažįstamas dainininkas užsiminė apie pasirodymą filme. Populiarios grupės „Take That“ lyderis Gary Barlow savaitgalį duodamas interviu užsiminė, kad tikrai pasirodys aštuntame epizode: „Aš tikrai nebūsiu „Stormtrooper’is“, bet filme – vaidinsiu. Jūs tikrai išvysite mano veidą“.

Septintame „Žvaigždžių karų“ epizode režisierius J. J. Abramsas puikiai užslapstė bent kelis žinomus aktorius. Kiek vėliau po juostos premjeros režisierius pripažino, kad Danielis Craigas suvaidino „Stormtrooper’į“, o Simonas Peggas pasirodė Unkar Plutto vaidmenyje, o personažų kostiumai tiesiog „paslėpė“ žinomų aktorių veidus. Skelbiama, kad su Gary Barlow situacija bus priešinga ir žmonės jį pastebės itin lengvai.

Ši naujiena atskriejo visai netrukus po kitos žinios apie dar vieną pasirodysiančią žvaigždę filme. Teigiama, kad teoriškai filme turėtume išvysti ir „Pašėlusio Makso: Įtūžio kelio“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) žvaigždę Tomą Hardy, kuris suvaidins „Stormtrooper’į“. Pasak gandų, žinomo aktoriaus personažas turėtų susitikti su Akademijos laikų draugu – Finnu (akt. John Boyega) – kuris tuo metu vykdys slaptą misiją.

Grįžtant prie Gary Barlow – šiuo metu nėra žinoma, kokį vaidmenį suvaidins dainininkas. Tai gali būti tiek aktorinis pasirodymas, tiek iš muzikinės terpės ir tikėtina, kad ši naujiena bus pakomentuota pačio režisieriaus Riano Johnsono balandžio 13-16-ą Floridoje vyksiančiame 40-ies metų „Žvaigždžių karų“ sukakties minėjime. Tikėtina, kad būtent šio renginio metu serijos gerbėjai bus supažindinti ir su kitais filmą papildysiančiais aktoriais.

Kviečiame pasižiūrėti video, kuriame pats Gary Barlow patvirtina savo pasirodymą filme:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles