„Juodosios panteros“ žvaigždė Chadwickas Bosemanas vaidins naujame filme

„Juodosios panteros“ žvaigždė Chadwickas Bosemanas vaidins naujame filme

Neseniai kino teatrus sudrebinusio filmo „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) žvaigždė Chadwickas Bosemanas vaidins veiksmo trileryje „17 tiltų“ (angl. „17 Bridges“).

Režisieriumi paskirtas Brianas Kirkas, režisavęs kelis „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) epizodus.  Juostą prodiusuos Joe ir Anthony’s Russo, kino pasaulyje žinomi tiesiog kaip „Broliai Russo“. Būtent jie režisavo du paskutinius „Kapitono Amerikos“ bei paskutinįjį „Keršytojų“ filmą.

Bosemanas vaidins pažemintą Niujorko policijos detektyvą. Dėl nužudyto policininko mieste kilus chaosui į jį įtraukiamas ir Bosemano personažas. Viską praradusiam detektyvui tai bus galimybė ištaisyti padarytas klaidas.

„Chadwickas Bosemanas savo aštrumu ir neregėta charizma „Juodojoje Panteroje“ papirko milijonų žiūrovų širdis visame pasaulyje. Broliai Russo, tokiais filmais kaip „Keršytojai: Begalybės karas“, į veiksmo filmų žanrą įpūtė naujos energijos. Jų unikalaus ir intelektualaus požiūrio į filmų kūrimą jokiu būdu negalima vadinti nuvalkiotu, o su režisieriumi Brianu Kirku, šis filmas žada nueiti žymiai toliau nei tipinis spragintų kukurūzų (popcorn) filmas “, – kalba kino kompanijos „STX“ vadovas Adamas Fogelsonas.

Bosemanui jau 42-eji, tačiau atrodo, jog jo karjera įgauna pagreitį būtent dabar. Iki „Marvel“ filmų serijos aktorius nebuvo ryški kino žvaigždė. Po itin sėkmingo pasirodymo „Juodojoje Panteroje“ jis įsitvirtino Holivude ne tik kaip aktorius, bet ir kaip prodiuseris. Jis taip pat prisidės ir prie naujojo filmo prodiusavimo. Be „17 tiltų“ Bosemanas dirba su dar dviem kino projektais.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles