„Ateities pasaulis“ – it „Pašėlęs Maksas“ su žiauriomis gaujomis ir kiborgais

„Ateities pasaulis“ – it „Pašėlęs Maksas“ su žiauriomis gaujomis ir kiborgais

Postapokaliptinė tema pastaruoju metu gana neretai vyrauja didžiuosiuose pasaulio ekranuose ir ji iš esmės nupiešia mūsų planetos vaizdą, jei netyčia patys pasidarytume savo civilizacijai galą. Nuo šio penktadienio kinuose pasirodantis „Ateities pasaulis“ (angl. „Future World“) pasitiks su jau ne kartą žavėjusiais postapokaliptiniais vaizdais ir pagrindinį vaidmenį filme atliekančiu aktoriumi ir režisieriumi Jamesu Franco.

Postapokaliptiniame pasaulyje, dykumos viduryje esanti oazė yra viena nedaugelio vietų, kurioje išlikusi ramybė, civilizacija ir saugumas. Jos Karalienei (aktorė Lucy Liu) susirgus mirtina liga, sūnus Princas (Marko Wahlbergo sūnėnas Jeffrey‘is Wahlbergas) iškeliauja ieškoti legendomis apipinto mitinio vaisto, galinčio išgelbėti motinos gyvybę.

Atšiaurioje ir mirtinai pavojingoje dykumoje Princas vos išsigelbsti nuo psichopato, save vadinančio Karo Lordu (akt. Jamesas Franco), gaujos ir užmezga netikėtą ryšį su mergina (akt. Suki Waterhouse), ištrūkusia iš to paties psichopato nagų. Netrukus paaiškėja, kad ji iš tiesų yra tobulai pagamintas kiborgas, pasižymintis išskirtiniais kovotojos gabumais. Karo Lordui siekiant susigrąžinti savo pasprukusią sekso vergę, Princui teks stoti į mirtiną kovą.

Ši filmo idėja būtent ir kilo pačiam Jamesui Franco. Jis žiūrovams pažįstamas iš daugybės komedijų, kurių tarpe yra ir „Dabar jau tikrai šikna“, „Interviu su diktatoriumi“ ir dar daugiau kitų darbų. Tačiau pastaruoju metu aktorius labiau pasinėrė į režisūrą ir scenarijų kūrimą, o taip ir gimė „Ateities pasaulis“. Aktorius ir režisierius į savo filmą prisiviliojo aibęė žinomų veidų. Pirmiausia tai iš „Bręstančio blogio“ (angl. „Resident Evil“) pažįstama Milla Jovovich, „Divergentės“ (angl. „Divergent“) žvaigždė ir auganti akotrė Suki Waterhouse. Prie jų prisijungia ir tikrai ne ką mažioau legendinis atlikėjas ir kartais aktorius – Snoop Dog‘as. Be jokios abejonės, pastarasis įkūnys gana įprastą jam vaidmenį, tačiau ne ką mažiau šmaikštesnį.

Filme pasirodo ne tik jau gerai žinomos žvaigždės, bet ir savo karjerą pradedantys aktoriai. Vienas jų – gerai visiems žinomo Marko Wahlbergo sūnėnas Jeffrey‘is Wahlbergas. Kaip ir jo dėdei, jaunajam aktoriui netrūksta pasitikėjimo savo jėgomis ir aktorinių sugebėjimų pristatyti ir gerai išplėtoti savo vaidmenį filme.

Taigi, Jamesas Franco pasitraukia nuo sau įprastų komiškų filmų ir pasuka dar mažai nagrinėtomis žemėmis, po radioaktyvią dykynę, bandydamas susekti pabėgusią sekso robotę ir susigrąžinti savo vagysčių laimikį. Kaip baigsis paieškos ir kas nugalės – plėšikai ar Princas – sužinosite visuose kino teatruose nuo liepos 13 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles