Atskleista pirmoji nuotrauka iš „Shazam!“ filmo

Atskleista pirmoji nuotrauka iš „Shazam!“ filmo

Nors Zachary Levi esame pripratę matyti daugiau pagalbinio aktoriaus rolėje, 2019-aisiais išvysime jį kaip pagrindinį veikėją DC visatos filme „Shazam!“. Gegužės pabaigoje pasirodė pirma nuotrauka, publikuota paties Zach, kurioje matomas „Shazam“ (komiksuose jis dažniau vadinamas Captain Marvel, tačiau dėl savaime suprantamų priežasčių DC jau senokai atsisakė minėti šį vardą) kostiumas, tačiau fanai neatrodė labai patenkinti.

Dabar studija atskleidė oficialią nuotrauką iš kadro, kuriame matomas tiek Billy Batsonas, tiek pats Shazamas. Filme jų viename kadre greičiausiai nepamatysime: paauglys Billy Batsonas ir yra superherojus – po to, kai burtininkas perduoda jam galias, jis virsta galinguoju Shazamu ištaręs šio vardą.

Atsižvelgiant į DC praeities klaidas, šiek tiek sunku suprasti, kodėl studija nesimoko iš nesėkmių – dabartinis Shazamo kostiumas atrodo kaip kažkas iš Joel Schumacher Betmeno eros (DC dėmių turėjo dar prieš prasidedant visam komiksinių filmų bumui) – ryškus, plastikinis ir kičinis. Tiesa, filme jis gali atrodyti šiek tiek kitaip, kadangi nuotraukose dažnai neatsispindi galutinių stadijų CGI. Bet kokiu atveju, reikia tikėtis, kad DC išlips iš duobės, tik ar tai bus su „Shazam!“?

„Shazam!“ / DC Films nuotr.
„Shazam!“ / DC Films nuotr.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles