Bus kuriamas filmas apie legendinį gatvių kovotoją Kimbo Slice

Bus kuriamas filmas apie legendinį gatvių kovotoją Kimbo Slice

Kimbo Slice buvo kovos menų profesionalas, aktorius ir interneto gatvės muštinių pionierius. Jo gatvės dvikovos buvo žiūrimos milijonų žmonių internete 2000-aisiais ir turėjo įtakos šių vaizdo klipų žanro populiarumui. Nuo 2007 Kimbo Slice tapo profesionalu ir dirbo didžiausiose kovų lygose „UFC“ ir „Bellator“. 2017 metais jis turėjo susikauti su savo buvusiu oponentu Jamesu Thompsonu, tačiau 2016 metais legendinis gatvės kovotojas mirė nuo širdies smūgio.

Dabar Kimbo Slice šeima pardavė teisę kurti filmą apie jo gyvenimą. Filmo teises nusipirko maža studija pavadinimu „Bee Holder Productions“. Filmo scenaristas bus vienas iš  MTV laidos „Punk’d“ kūrėjų Andy Weissas. Režisieriaus poziciją užims Simonas Brandas. Turbūt žinomiausias žmogus, šiuo metu susijęs su projektu, yra aktorius Winstonas Dukeas, kuris šiemet pasirodė filme „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) kaip genties vadas M’baku. Jis atliks pagrindinį vaidmenį.

Filmavimas prasidės kitais metais. Dabartinis filmo pavadinimas yra „Gatvių legenda“ (angl. „Backyard Legend“), tačiau pasak prodiuserių, tai nėra galutinis variantas. Juosta pasirodys kino teatruose 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles