Paskelbtas filmo „Robotas policininkas“ režisierius

Paskelbtas filmo „Robotas policininkas“ režisierius

Originalus „Robotas policininkas“ (angl. „Robocop“) pasirodė kino teatruose 1987 metais. Režisieriaus Paulo Verhoeveno veiksmo filmas tyrinėjo įvairiausias temas – nuo žmogaus prasmės iki žiniasklaidos įtakos ir daugelį kitų. Nuo tada originalas susilaukė dviejų tęsinių ir 2014 metais filmas filmas buvo perdirbtas,  o naujojoje versijoje daugiau dėmesio buvo skiriama veiksmui.

2018 metais „Sony“ paskelbė, kad bus kuriamas filmo tęsinys, tačiau jis bus originalaus 1987-ųjų antroji dalis ir ignoruos tęsinius bei perdirbinį. Originalaus filmo scenaristai Edwardas Neumeieris ir Michaelas Mineris parašė ir tęsinio scenarijų, kurį dar kartą perrašė jaunas scenaristas Justinas Rhodesas. Scenarijus jau yra užbaigtas ir dabar yra paskelbtas oficialus filmo režisierius.

Neillas Blomkampas yra žinomas dėl savo mokslinės fantastikos filmų „9-asis rajonas“ (angl. „District 9“) ir „Čapis“ (angl. „Chappie“). Jo naujausias filmas bus „Roboto policininko“ tęsinys. Režisierius vienu metu turėjo režisuoti praeitais metais pasirodžiusį „Svetimas: Covenant“ (angl. „Alien: Covenant“), tačiau po pykčių su studija jis buvo atleistas iš projekto. Dabar N. Blomkampas gaus galimybę perimti dar vieną legendinę filmų seriją ir, tikėkimės, šį kartą rezultatas bus geresnis. Filmo pasirodymo data nėra oficialiai paskelbta, tačiau jį planuojama išleisti 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles