Filmo „Transformeriai 5“ siužetas klostytis dvejopai

Filmo „Transformeriai 5“ siužetas klostytis dvejopai

Panašu, kad kol kino teatrų nepasieks veiksmo drama „13 valandų: slaptieji Benghazi kariai“ (angl. „13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi“), apie penktąją „Transformerių“ (angl. „Transformers 5“) dalį naujienų nesulauksime. Kol kas režisierius Michaelas Bay‘us visą savo dėmesį ir energiją skiria būtent šiai draminiam veiksmo trileriui. Tuo pačiu metu žvaigždžių pilna talentingų scenaristų komanda, kuriai vadovauja Akiva Goldsmanas, bendromis pastangomis stengiasi penktajai „Transformerių“ daliai sukuri tobulą scenarijų, ir viliasi, kad jis įtiks M. Bay‘ui. Ankstesniame interviu šiais metais A. Goldsmanas patvirtino, kad jis ir visa scenaristų komanda daugiau dėmesio skirs „Transformerių“ komiksuose nupasakotai priešistorei.

Nevaidinantis, bet personažą garsinantis aktorius Mark Ryanas atskleidė šiek tiek detalių apie tai, ko žiūrovai gali tikėtis iš naujos „Transformerių“ dalies. Pasak jo, tolesni nuotykiai klostysis dviem kryptimis.

M. Ryanas paskolino savo balsą Džetfairui (angl. Jetfire ), kuris pasirodė antroje serijos dalyje „Transformeriai: nugalėtųjų kerštas“ (angl. „Transformers: Revenge of the Fallen“), o vėliau įgarsino Lokdauną (angl. Lockdown) ketvirtojoje serijos dalyje „Transformeriai: išnykimo amžius“ (angl. „Transformers: Age of Extinction“). Kalbėdamas per Didžiojoj Britanijoje vykusią „Sparnų ir ratų“ (angl. „Wings and Wheels“) konvenciją M. Ryanas paaiškino, kad penktoje „Transformerių“ dalyje siužetas klostysis dviem atskirom linijom. Pirmoji siužetinė linija seks paskui Marko Wahlbergo vaidinamą Keidą Jėgerį, kuris kartu su dinobotais gelbės visą pasaulį nuo artėjančios grėsmės. Jam taip pat padės ir keli autobotai.

Sklinda gandai, kad penktoji „Transformerių“ dalis taps nauju impulsu visai serijai – planuojama daugiau dėmesio skirti autobotams ir deseptikonams, kadangi kino studija „Paramount“ ruošia visą galybę priešistorių, atskirų filmų bei šalutinių šios serijos projektų. Tai turėtų atsiskleisti antrojoje naujos „Transformerių“ dalies siužetinėje linijoje, kur Optimas Praimas patraukia į kosmosą, tam, kad surastų savo padermės kūrėjus, žinomus Kvintesonų (angl. Quintessons) vardu. Apie tai jau buvo užsiminta ketvirtos dalies „Transformeriai: išnykimo amžius“ pabaigoje. Visa tai vainikuos Optimo susidūrimas su milžinišku transformeriu Vienaragiu. M. Ryanas negalėjo tiksliai pasakyti, kuri iš šių siužetinių linijų gauna daugiausiai scenaristų dėmesio. Galimas ir toks variantas, kad naujasis filmas bus kuriamas kaip „Žvaigždžių karai. Epizodas V – Imperija kontratakuoja“ (angl. „Star Wars: Epizode V – The Empire Strikes Back“), kur nuo dviejų pagrindinių naratyvų chronologiškai šokinėjama tiek į priekį, tiek atgal. Arba gali būti griežtai laikomasi vienos pagrindinės siužetinės linijos.

Tačiau „Transformeriai 5“ greičiausiai neapsiribos transformerių išlydėjimu į kosminę erdvę aktorius M. Wahlbergas ne kartą jau yra pareiškęs, kad jo personažas Keidas Jėgeris vėl pasirodys penktame filme. Taip pat pasirodė gandų, kurie iš dalies buvo pakurstyti pačių scenaristų, kad Pabaisų karai galiausiai bus parodyti penktoje „Transformerių“ dalyje – ir tai turėtų būti siužetinės linijos, pasakojančios apie Optimo kelionę į kosmosą, epizodas.

Kai kas mano, kad horizonte gali pasirodyti ir eilinis Džo, tačiau šio gando niekas, iš dirbančių prie naujojo filmo, nenorėjo komentuoti. 2016 m. planuojama jau trečios „Eilinio Džo“ (angl. „G. I. Joe“) dalies premjera, tačiau paskutiniu metu apie tęsinį beveik nekalbama. Prodiuseris Lorenco di Bonaventura neseniai pareiškė, kad jei šių projektų susidūrimas ir įvyks, tai jo galima tikėtis jau greičiau vėliau, nei anksčiau. „Ketinu vėliau apsvarstyti tokią galimybę, tačiau ne artimiausiu metu… Taip pat tai nėra vienas iš mūsų šiuo metu aptariamų projektų. Abiem atvejais dar yra labai daug ką papasakoti. Jei kuriuo nors momentu mums šaus mintis: „Žinote ką? Atėjo laikas juos sujungti į krūvą“, mes taip ir padarysime, bet, mano nuomone, abi serijos yra pakankamai stiprios, todėl gali egzistuoti atskirai“, paaiškino jis.

M. Ryano teigimu penktoji „Transformerių“ dalis netrukus bus pradėta filmuoti, o juostą ketinama pristatyti 2017 m. Žinoma, kaip garsinančio aktoriaus, jo tvarkaraštis gerokai skirsis nuo tų, kurie filmuosis. Deja, pasak gandų, filme nebus nei vienos žmogiškos būtybės. Taip pat reikėtų priminti, kad Lokdaunas ketvirtojoje dalyje buvo sunaikintas, tačiau M. Ryanui „Transformerių“ visatoje vieta yra rezervuota, todėl jis greičiausiai garsins naują personažą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles