Aktorės Caros Delevinge nuomone superherojų filmai yra „totaliai seksistiniai“

Aktorės Caros Delevinge nuomone superherojų filmai yra „totaliai seksistiniai“

Aktorė ir modelis Cara Delevigne, besifilmuojanti naujoje kino studijos „DC“ juostoje „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) interviu išsakė savo nuomonę apie „totaliai seksistinius“ superherojų filmus. C. Delevigne, kurią žiūrovai taip pat išvys šią vasarą pasirodysiančiame romantiniame paauglių filme „Popieriniai miestai“ (angl. „Paper Towns“), duodama interviu, pasinaudojo proga išsakyti kritiką apie tai, kaip komiksų ekranizacijos vaizduoja moteris.

„Savižudžių būryje“ yra tik trys merginos, bet, mano nuomone, tai yra geriausi vaidmenys. Tačiau kalbant apskritai, superherojų filmai yra totaliai seksistiniai“, sako ji. „Moteris superherojes yra įprasta vaizduoti nuogas ar tik su bikiniais. Taip apsirengus neįmanoma kovoti su priešininkais. Nuostabioji moteris (angl. Wonder Woman) – kaip, po galais, ji kaunasi? Po minutės ji jau turėtų būti negyva!“

Ši C. Delevigne išsakyta nuomonė gali sukelti įtampą „DC“ studijoje, tuo labiau, kad neatmetama galimybė, jog Nuostabioji moteris galėtų tapti C. Delevigne vaidinamos Kerėtojos (angl. Enchantress) kolege kitais metais pasirodysiančiame „Savižudžių būryje“. Jau pasklido informacija apie tai, kad Beno Afflecko vaidinamas Betmenas pasirodys tiek Davido Ayero režisuojamame „Savižudžių būryje“, tiek Zacko Snyderio juostoje „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“), tačiau apie tai, ar Nuostabiąją moterį bus galima išvysti „Savižidžių būryje“, kol kas nebuvo kalbama. Šiaip ar taip, Nuostabiajai moteriai bus skirtas atskiras filmas, kuris kino sales pasieks 2017 m.

Filme „Savižudžių būrys“ be jau minėtų C. Delevigne ir B. Afflecko, taip pat vaidina Oskaro laureatas Jaredas Leto, Willas Smithas, Margot Robbie. Filmo premjera numatyta 2016 m. rugpjūčio 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles