Naujuoju Žmogumi-voru gali tapti šešiolikmetis Mateusas Wardas

Naujuoju Žmogumi-voru gali tapti šešiolikmetis Mateusas Wardas

Viena didžiausių pastarųjų mėnesių naujienų Holivude buvo „Sony“ studijos sutikimas, kad „Marvel“ galėtų naudoti legendinį komiksų veikėją Žmogų-vorą savo kuriamuose filmuose. Dabar aiškėja, kad abi studijos suvienijo jėgas siekdamos surasti tobulą Piterį Parkerį.

Pasak naujienų portalo „Badass Digest“, studijos yra rimtai pasiryžusios pasirinkti kuo jaunesnį aktorių. Dabar jų taikikliai nukrypo į Mateusą Wardą, kuriam yra vos šešiolika metų. Iki šiol aktorius buvo žinomas tik iš serialo „Žolė“ (angl. „Weeds“) ir keleto mažesnių televizijos projektų, tačiau patirties prieš kamerą jis tikrai turi. Kol kas, tiesa, visa tai tėra tik gandai, tačiau M. Wardas būtų logiškas pasirinkimas.

Piteris Parkeris komiksuose dažniausiai yra pateikiamas kaip mokykloje vis dar besimokantis vaikinas, todėl „Marvel“ ir „Sony“ sprendimas rinktis tokį jauną aktorių yra suprantamas. Tai bus jau trečioji Žmogaus-voro franšizė nuo 2002 metų, todėl studijos nenori nuvilti fanų pateikdamos tą pačią visiems jau žinomą istoriją.

Kartu toje pačioje naujienoje yra pranešama, jog studijos jau jaučia spaudimą dėl tinkamo aktoriaus pasirinkimo. Panašu, kad ilgainiui pasitvirtins kurį laiką sklandę gandai, jog Žmogus-voras „Marvel“ visatoje pirmą kartą pasirodys jau kitų metų filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Juosta yra pradedama filmuoti jau už dviejų savaičių, ir net jeigu žymusis veikėjas ten pasirodys tik trumpam, jis gali kardinaliai pakeisti visą „Marvel“ pasaulį. Jeigu jo kitąmet dar nepamatysime, „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ turės užtektinai visiems pažįstamų veikėjų, tarp kurių bus Geležinis žmogus, Juodoji pantera, Sakalo akis ir, savaime suprantama, Kapitonas Amerika.

Pastarasis filmas pasirodo 2016 metų gegužės 6 dieną. Tuo tarpu naująjį Žmogaus-voro filmą žiūrovai turės galimybę išvysti 2017 metų liepos 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles