Pasirodęs finalinis „Mumijos“ anonsas žada monstrų susirėmimus

Ketvirtadienio vakarą kino studija „Universal Pictures“ pasidalino trečiuoju ir jau paskutiniu „Mumijos“ (angl. „The Mummy“) anonsu, kurio filmas į kino teatrus atkeliaus jau visai netrukus. Anonse išvystame ganėtinai daug nematytų vaizdų, kurie dar sykį patvirtina apie atgimstančią monstrų visatą.

Kaip jau įprasta, anonso pradžioje ir vėl išvystame skrendantį lėktuvą, atsitrenkiančius paukščius ir sudūžtantį lėktuvą, kuriame skrenda ir vienas pagrindinių juostos aktorių Tomas Cruise’as. Anonso metu yra paaiškinama, kad jo personažas išliko gyvu dėl jam paskirto prakeiksmo, o Russello Crowe personažas pasveikina šį patekusį į „Dievų ir Monstrų“ pasaulį

Atgimstančios monstrų visatos metu studija žada pristatyti daugybę filmų, tarp kurių bus ir legendinio Frankenšteino prikėlimas bei nematomas žmogus. Šiuo metu jau yra žinoma, kad prie Frankenšteino filmo jau yra prisijungęs Oskaro laureatas Javieras Bardemas, o juostoje apie Nematomą žmogų vaidins Johnny‘is Deppas. Žinoma, nereikia pamiršti, kad tolesnei filmų eilei didelę reikšmę turėtų vaidinti ir sėkmė, kurią pelnys (arba ne) filmas apie „Mumiją“.

Į didžiuosius kino ekranus Tomas Cruise’as kartu su Sofia Boutella, Russell Crowe bei Annabelle Wallis atkeliauja jau birželio 9-ąją.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles