„Džono Viko“ režisierius nori perimti „Bondiadą“

„Džono Viko“ režisierius nori perimti „Bondiadą“

„Bondiada“ jau kurį laiką skendi nežinioje. Aktorius Danielis Craigas vis dvejoja dėl grįžimo dar vienam filmui, nors „Sony“ kompanija ir įtikinėja jį tą padaryti. Aišku tik viena, kad paskutiniųjų dviejų Džeimso Bondo dalių režisierius Samas Mendesas atsisakė savo pareigų. Sklinda gandai, jog šią kėdę mielai išbandytų abiejų „Džono Viko (angl. „John Wick“) dalių režisierius Chadas Stahelskis.

Duodamas interviu C. Stahelskis prasitarė, kad naujo Džeimso Bondo filmo režisavimas jį tikrai intriguoja, o ir pati prodiuserių komanda apie jo kandidatūrą svarstė anksčiau. Tai būtų tikrai didelis žingsnis į priekį šio režisieriaus karjeroje, žinant, kokia ši serija ilgametė ir kaip ji sugeba prisitaikyti prie skirtingų dešimtmečių. Pergyvenome klasikinio rimtumo kupiną Seano Connery’io erą, gan paiką Rogerio Moore’o epochą ir visai neseniai mėgavomes moderniu Danielio Craigo laikotarpiu. Vis tik, jei D. Craigas neatsistatydins iš agento 007 pareigų, tai bus puikus metas prie šio projekto prisidėti minėtajam režisieriui.

Žmonės, matę „Džona Viką, greičiausiai sutiks, jog šiuo metu režisierių, sugebančių veiksmą perteikti taip efektyviai, nėra daug. Metai, kuriuos Chadas Stahelskis praleido dirbdamas kaskadininku, tikrai prie to prisideda. Kadangi naujausi 007 filmai buvo gana rimti, sukuriant kiek ekscentrišką naują Džeimso Bondo versiją, gali būti gražus bandymas pakeisti „Bondiados“ tempą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles