Aštuntas „Vaikštančių numirėlių“ sezonas startuos su trenksmu

Aštuntas „Vaikštančių numirėlių“ sezonas startuos su trenksmu

Septintasis „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) sezonas baigėsi prieš nepilnus du mėnesius, o po internetą jau dabar platinamos  nuotraukos iš aštuntojo sezono filmavimo aikštelės. Ir nors serialas į televizijos ekranus atkeliaus tik spalį, aktoriai bei režisieriai jau dabar intriguoja itin stipria premjerine serija.

Ir visgi, jeigu nenorite susigadinti įspūdžių iš aštunto sezono premjeros – raginame toliau šios naujienos nebeskaityti.

„Tai bus tiesiog veiksmo scenų antplūdis“, – teigė viena vykdančiųjų prodiuserių Denise Huth. „Patikėkit, laukti tikrai labai verta. Aštunto sezono premjera bus jau 100-oji serialo serija, tai vien dėl to praleisti nevalia. Žinote, aš pati esu šio serialo fanė, tai man užtenka perskaityti scenarijų ir aplanko toks jausmas „o, negaliu sulaukti! Bus nuostabu““.

Jau dabar skelbiama, kad aštunto sezono premjera nukels žiūrovus išsyk prie Negano buveinės, kurią turėtų užpulti pats Rickas. Tą netiesiogiai patvirtina ir D. Huth: „Niekada negalvojome, jog tam tikri įvykiai įvyks būtent 100-ajame epizode, bet tai tik dar labiau sustiprins mūsų naują startą. Šis sezonas bus it diena ir naktis, lyginant su praėjusiu. Aktoriai sugrįžo itin sužavėti ir taip, šie metai mums išties bus didingi. Šie epizodai iš mūsų pareikalavo labai daug pastangų – turbūt net daugiausia, kiek esame davę“.

D. Huth antrino ir vienas serialo kūrėjų Scottas Gimple’as prižadėjęs daugiau nebekurti ‘vieno personažo’ serijų, kas per daugybę sezonų buvo pripažinta, kad tokios serijos nepasiteisinta.

Šiuo metu nėra skelbiama, kada tiksliai „Vaikštantys numirėliai“ sugrįš, tačiau tikėtina, kad tai ir vėl įvyks kažkada spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles