„Supermerginos“ filmas įgauna pagreitį

„Supermerginos“ filmas įgauna pagreitį

Vienas iš naujų  „DC“ komiksų projektų yra filmas „Supermergina“ (angl. „Supergirl“). Tai bus tik šiai veikėjai skirtas, dar vadinamas solo, filmas. Juosta tapo kompanijos prioritetu po to, kai pasigirdo kalbų, jog Supermeną vaidinantis Henry’is Cavillas traukiasi ir šio vaidmens nebeatliks. Kas iš tiesų vyksta, suprasti sunku, tačiau aišku yra viena – Henry’io Cavillo Supermeno ateitis miglota.

Kalbama, jog kompanija „Warner bros.“ sustabdė  antrojo filmo apie Supermeną kūrimą ir visas jėgas sutelkė naujam – „Supermerginai“. Scenarijų kurs Orenas Uzielis, kuris prie kūrybinės grupės prisidėda jau šiemet. „Warner bros.“ taip pat ieško ir režisierės moters, kuri sėstų prie šio filmo vairo.

Pagal originalius komiksus, Supermergina, dar žinoma kaip Kara Danvers, yra tikra Supermeno pusseserė iš Kriptono planetos. Kaip rašo „The Playlist“, šio filmo veiksmas greičiausiai vyks praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Tai būtų Supermerginos pradžios istorija. Žinant „Nuostabiosios moters“ sėkmę, dar viena superherojė moteris gali išgelbėti „DC“ filmų seriją. Kompanijai tai naudinga ir dėl to, jog tokiu laiko Žemėje dar nebuvo Supermeno. Taip apsidraudžiama nuo sumaišties, kurią sukėlė galimas Supermeno pasitraukimas. Šiame filme Supermeno parodyti nereikės, nes jo Žemėje dar nebuvo. Kol kas šios žinios oficialiai nepatvirtintos ir gali kisti, nes scenarijus dar kuriamas. Jei tokiu keliu ir bus nueita, tuomet kils klausimų, kodėl šios herojės nematėme pirmajame „Plieninio žmogaus“, „Betmeno prieš Supermeną“ ar „Teisingumo lygos filmuose“. Tačiau „Warner bros.“ apsidraudžia, nes į šiuos klausimus turėtų atsakyti vėlesni filmai. Supermeno filmų serijai esant nežinioje, geriausia kurti filmą, kuris su jau esama istorija nesusijęs, bet nesunkiai gali būti susietas ateityje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles