Johnas Carpenteris nori režisuoti dar vieną filmą, bet tai tikrai nebus „Padaras 2“

Johnas Carpenteris nori režisuoti dar vieną filmą, bet tai tikrai nebus „Padaras 2“

Nors Johnas Carpenteris nuo 56 metus besitęsiančios karjeros pradžios iš kino pasaulio nebuvo dingęs ir jo įtaka aštuntojo dešimtmečio kultūros renesanso metu jaučiama kaip niekad, nuo paskutinio jo režisuoto filmo praėjo beveik dešimtmetis. Po „Palatos“ (angl. „The Ward“), pasirodžiusios 2010-aisiais, Johnas Carpenteris daugiau laiko skyrė muzikos karjerai, tačiau tai nereiškia, kad siaubo genijus palieka kiną.

„Norėčiau kažką režisuoti, jei tai būtų tinkamas projektas mano amžiui“ – portalui EW pasakojo J. Carpenteris. „Aš tikrai nekursiu dar vieno „Padaro“ (angl. „The Thing“). Aš negrįšiu į poliarinį ratą. Noriu atsipalaiduoti ir mėgautis darbu“.

„Visada norėjau kažką sukurti Europoje, ypač Venecijoje, tačiau dar neturiu istorijos. Kokia tai vieta! Kokia tai keista vieta! Ir šis miestas skęsta! Nežinau, norėčiau kažką nuveikti Europoje, tai būtų smagu, tačiau dabar mano gyvenime yra du svarbūs dalykai: krepšinis, prasidėjus sezonui, ir kompiuteriniai žaidimai. Žaidžiant reikia atsisėsti ir nieko nedaryti – dievinu tai. Šiuo metu tai mano darbas: sėdėti ir nieko nedaryti!“ – apie naują gyvenimo būdą pasakojo jis.

Dabar Carpenteris dirba prie šių metų „Helovino“ (angl. „Halloween“), pratęsiančio originalo istoriją, atmetant po jo išleistus tęsinius. Filmui, pasirodysiančiam šio mėnesio viduryje, Carpenteris su sūnumi Cody kūrė garso takelį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles