Komedijos „Dėl visko kaltas seksas“ aktoriai Alison Brie ir Jasonas Sudeikis vos netapo pora realiame gyvenime

Pagrindinius vaidmenis naujojoje pikantiškoje komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“ („Sleeping With Other People“) atlikę aktoriai Alison Brie ir Jasonas Sudeikis dalyvaudami JAV televizijos šou „The View“ ir „Good Morning America“ prisipažino vienas apie kitą nemažai girdėję iki darbo drauge. Vos per plauką prieš keletą metų jie, padedami bendro pažįstamo, netapo pora.

Šiuo metu 32-ejų A.Brie yra susižadėjusi su aktoriaus Jameso Franco jaunesniuoju broliu, taip pat aktoriumi, 30-mečiu Dave‘u Franco. Pora drauge yra nuo 2012-ųjų. O 40-ąjį gimtadienį rugsėjo 18-ąją švęsiantis J.Sudeikis džiaugiasi tėvyste drauge su sužadėtine Olivia Wilde. 2011-ųjų lapkritį draugauti pradėjusios poros pirmagimiui šiuo metu pusantrų metų.

Kaip televizijoje atviravo A.Brie ir J.Sudeikis, kadaise juodu suvesti mėgino situacijų komedijos „Community“ kūrėjas Danas Harmonas. Jis mėgino suorganizuoti aktoriams pasimatymą ir norėjo matyti juos drauge. Įdomiausia, kad Alison šiai avantiūrai buvo pasiryžusi, tačiau buvo priversta pamiršti pasiūlymą – Jasonas atrašė, kad jau susitikinėja su kita. Nors aktoriai nepatikslino, kas buvo tuometinė jo mergina, tačiau tikriausiai tai – dabartinė jo mylimoji O.Wilde. „Mes abu sutikome savo išrinktuosius netrukus po to, kai Danas mėgino mus supiršti“, – laidoje juokėsi J.Sudeikis, tvirtindamas, kad tiek jis, tiek Alison yra laimingi su dabartiniais mylimaisiais.

Nors prieš keletą metų galėjęs įsiliepsnoti romanas neišdegė, naujojoje komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“ J.Sudeikio ir A.Brie herojų santykiai tai tarsi kompensuoja. „Kai iš lygties išmeti seksą, galima pereiti prie tikro intymumo ir mėgautis kepsniais ir bulvėmis“, – juokus šou laidė aktorius.

Kadaise besimokydami koledže A.Brie ir J.Suedeikio herojai Leini ir Džeikas pasidavę aistrai drauge prarado nekaltybę. Jie netikėtai vėl pamato vienas kitą pagalbos grupės susitikime, skirtame asmenims, priklausomiems nuo sekso. Nė vienam iš jų iki šiol nepavyko susitupėti ar užmegzti rimtų santykių. Kadaise vienas kitam jausta simpatija atgyja, tačiau, žinodami apie nesekmes asmeniniame gyvenime, Leini ir Džeikas pasižada, kad juos sies tik platoniška draugystė. Draugai nutaria padėti vienas kitam susitvarkyti lovos reikalus tuo pačiu prisiekdami nepermiegoti vienas su kitu. Tačiau kaip ir dažniausiai, pasakyti lengviau negu padaryti.

Padykęs Lietuvą rugsėjo 18 dieną pasieksiančios komedijos „Dėl visko kaltas seksas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles