„Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ – populiariausias filmas tarp piratų

Nepaisant to, kad naujausi didžiųjų Holivudo studijų filmai sugeba sumušti lankomumo rekordus, piratavimo kultūra ir toliau klesti. Kaip praneša „Variety“, 2015 metų vasarą pasirodę filmai internete buvo kur kas populiaresni nei 2014-aisiais išleistos juostos.

Tarp birželio 21 ir rugsėjo 9 dienos penki populiariausi filmai tarp interneto vartotojų buvo nelegaliai parsisiųsti daugiau nei 85 milijonus kartų. Lyginant su 2014 metais, tai yra pastebimas šuolis – pernai penki populiariausi filmai vasarą buvo parsisiųsti 66 milijonus kartų.

Populiariausias šių metų filmas tarp piratų yra gegužę pasirodęs veiksmo filmas „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Jį parsisiuntė beveik 23 milijonai interneto vartotojų. Filmas pasaulyje uždirbo 374 milijonus dolerių, kas „Warner Bros.“ studijai vos atpirko filmo kūrimo išlaidas, todėl tai yra vienas tų atvejų, kai nelegalūs parsisiuntimai aiškiai pakenkė filmo finansinei padėčiai.

Antroje daugiausiai kartų parsisiųstų filmų vietoje yra „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“), parsisiųstas 18 milijonų kartų. Filmas kone kiekvieną savaitę sumuša naują pelningumo rekordą ir jau dabar yra trečioje daugiausiai per kino istoriją uždirbusių filmų vietoje, todėl jo kūrėjai per daug skųstis negali. Trečiąją vietą su beveik 16 milijonų parsisiuntimų užima „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), ketvirtąją – „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“) (14 mln. peržiūrų), penktąją – „Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) (13 mln. peržiūrų).

Praėjusiais metais pirmąją labiausiai piratų mėgstamo vasarinio filmo vietą užėmė „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“), kuris buvo parsisiųstas 25 milijonus kartų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles