Laukia nauja Godzilos ir King Kongo akistata

Laukia nauja Godzilos ir King Kongo akistata

Iš tam tikro judėjimo kino industrijoje galima nujausti būsimą dviejų milžiniškų monstrų susidūrimą: pranešama, kad prodiuserių kompanija „Legendary Pictures“ perkelia savo statomą „King Kongo“ (angl. „King Kong“) filmą iš „Universal“ į „Warner Bros“. Tai yra daroma siekiant sujungti jį su „Legendary“ studijai taip pat priklausančia kito monstro – „Godzilos“ (angl. „Godzilla“) serija, kas duotų pakankamai įspūdingą rezultatą. Po naujo, šiuo metu kuriamo „Godzilos“ tęsinio, praktiškai iš karto pasirodytų filmas, kuriame milžiniška beždžionė susigrumtų su ugnimi alsuojančia reptilija. Tai nutiks jau netrukus, visų pirma pradedant nuo žygio į Japoniją, kur yra įsikūrusi „Toho“ kino kompanija, kuriai priklauso autorinės „Godzilos“ teisės. Kino prodiuserių kompanija „Legendary“, kino studiją „Warner bros“ iškeitusi į „Universal“, šiuo metu čia kuria „Kaukolių salą“ (angl. „Kong: Skull Island“). Kol kas neaišku, kokia bus „Universal“ pozicija, bet kalbama, kad jau imtasi veiksmų, kadangi yra daug paprasčiau viską turėti vienoje vietoje – kaip kad analogiškai su superherojais pasielgė kino studija „Marvel Studios“.

„King Kongas“ yra viešai prieinamas ir nėra saugomas autorinių teisių, o dėl „Godzilos“ kompanijai „Legendary“ reikia gauti „Toho“ sutikimą.

Aktoriai į filmą „Kongas: kaukolių sala“ buvo atrinkti labai greitai. Kaip buvo skelbta, jame vaidins Brie Larson, Tomas Hiddlestonas ir Corey Hawkinsas. Aktorių sąraše taip pat yra Samuelis L. Jacksonas, Tomui Wilkinsonui bei Johnui C. Reilly šiame filme taip pat siūlomi nemaži vaidmenys. Šį nuotykių ir veiksmo filmą, statomą pagal Johno Gatinso ir Maxo Borensteino scenarijų, režisuos Jordanas Vogtas – Robertsas. Filmavimą planuojama pradėti dar šiemet arba 2016 m. pradžioje. Kino studija „Universal“ jau paskelbė numatomą premjeros datą – planuojama į kino teatrus šį filmą pristatyti 2017 m. kovo 10 d., įskaitant ir „Imax 3D“ ekranus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles