Guilermo del Toro animacinio filmo „Pinokis” aktorių atranka baigta

Guilermo del Toro animacinio filmo „Pinokis” aktorių atranka baigta

Panašu, kad meksikiečių režisieriaus Guillermo del Toro būsimos naujos Pinokio (angl. „Pinocchio“) versijos aktorių atranka baigta. Cate Blanchett, Tilda Swinton ir Finnas Wolfhardas prisijungs prie Ewano McGregoro, kuris įgarsins Svirplį, Davido Bradley‘io (Hogvartso ūkvedys Argas Fličas Hario Poterio serijoje), kuris paskolins savo balsą Džapetui, ir jaunojo Gregory‘io Manno, kurio balsu prabils pats Pinokis. Taip pat nereikėtų pamiršti Christopho Waltzo, Johno Turturro, Rono Perlmano, Timo Blake’o Nelsono ir Burno Gormano.

Būsimoji juosta, kurią G. del Toro režisuoja kartu su Marku Gustafsonu (prisidėjusiu prie Weso Andersono „Šauniojo pono Lapino“ (angl. „Fantastic Mr. Fox“, 2009 m.), bus muzikinė animacinė komedija, kuriai naudojama lėlinės animacijos technika. Filmas pasirodys tiesiogiai „Netflix“ internetinių transliacijų platformoje, tiesa, kada tai bus, kol kas dar nėra aišku.

Kurdamas filmo scenarijų G. del Toro bendradarbiavo su Patricku McHale’u, animacinio miniserialo „Už sodo tvoros“ (angl. „Over the Garden Wall“, 2014 m.) kūrėju. Garso takelį pasisiūlė kurti Alexandre’as Desplatas.

„Po daugelio metu, per kuriuos svajojau apie šį projektą, pagaliau atradau idealų partnerį – „Netflix“. Užtrukome daug valandų, kol subūrėme filmo gamybos ir talentingų aktorių komandą, tačiau kiekviename etape jautėme nesenkančią „Netflix“ paramą. Animacija yra mūsų aistra ir mes esame įsitikinę, kad tai yra puikus būdas pasiūlyti visiškai inovatyvią šios klasikinės pasakos versiją“, pasakojo G. del Toro.

Beje, Pinokis šiuo ir artimiausiu metu sulaukia kaip niekad daug kino kūrėjų dėmesio. Šiemet kai kurias kino sales jau pasiekė italo Matteo Garrone vaidybinė versija (su Roberto Benigni). Tačiau ir tai dar ne pabaiga – šią Carlo Collodi’o pasaką į ekransu savo ruožtu ketina grąžinti ir „Disney“ – šią versiją režisuos Robertas Zemeckis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles