Pristatytas naujasis „Žmogus-voras: grįžimas namo“ anonsas

Kino studijų „Marvel“ ir „Sony“ dėka šiemet išvysime sugrįžtantį dar vieną kultinį komiksų herojų – Žmogų-vorą. Pirmasis filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) anonsas žiūrovams pristatytas buvo gruodžio mėnesį ir nuo to laiko didesnių naujienų apie šią juostą neišvydome.  Prieš keletą dienų pasirodė oficialūs filmo plakatai, o šiandien – šviežiausias ir daugiausiai siužeto atskleidžiantis filmo anonsas. Trečiąjį Žmogų-vorą, kuris pasirodo didžiuosiuose kino ekranuose, šį kartą įkūnys aktorius Tomas Hollandas.

Naujoje dalyje po įvykių su Keršytojais Pyteris Parkeris grįžta namo, kuriuose gyvena kartu su teta Mei (akt. Marisa Tomei). Pyterio globa ir priežiūra rūpinasi naujasis jo mentorius Tonis Starkas (akt. Robertas Downey‘is, Jr.). Jaunajam Žmogui-vorui bandant grįžti į kasdieninę rutiną jo planus sujaukia pagrindinis filmo piktadarys „Grifas“ (akt. Michaelas Keatonas) ir Pyteriui bei jo artimiesiem iškyla grėsmė.

„Žmogus-voras: grįžimas namo“ aktorių kolektyvą sudarys Oskaro nominantas Michaelas Keatonas, taip pat Tomas Hollandas, Jonas Favreu‘as, Robertas Downey‘is Jr., Bokeem Woodbine, Zendaya, Maris Tomei, Martinas Starras, Donaldas Gloveris ir kiti. Oficiali filmo premjera įvyks liepos 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Žygius / 2017 kovo 30

    Gerai, kad dar ne PYDeriu pavadinot