Christianas Bale‘as derasi dėl Steve‘o Jobso vaidmens

Christianas Bale‘as derasi dėl Steve‘o Jobso vaidmens

Gali būti, kad po patirto lengvo smūgio, Danny‘io Boyle‘o projektas atsitiesia ir jau greitai turės savąjį pagrindinį veikėją. Naujienų portalas „The Hollywood Reporter“ praneša, kad Christianas Bale‘as pradėjo derybas dėl pagrindinio vaidmens biografinėje juostoje apie „Apple“ įkūrėją Steve‘ą Jobsą.

Projektą aplankė nesėkmė, kai jį paliko pagrindinį veikėją įkūnyti planavęs Leonardo DiCaprio. Jis atsisakė vaidinti filme dėl tariamų nesutapimų filmavimuose grafikuose.

Pirmasis juostos režisierius turėjo būti Davidas Fincheris, taip pat atsisakęs dirbti su projektu. Tačiau būtent Ch. Bale‘as buvo pirmasis jo pasirinkimas Steve‘o Jobso veikėjui įkūnyti. Akivaizdu, kad D. Boyle‘as nusprendė pasitikėti savo pirmtako sprendimu ir ėmėsi lengviausio ir jau šiek tiek praminto kelio.

Filmui apie „Apple“ įkūrėją ir dvasinį vadovą scenarijų parašė Aaronas Sorkinas. Juosta bus suskirstyta į tris dalis po maždaug 30 minučių, visa istorija vyks pasakojant prieš trijų ypatingai didelių „Apple“ produktų paleidimą į rinką. Veiksmas suksis prieš Macintosho, iPodo ir, greičiausiai, iPado pelidimą.

Naujausia D. Boyle‘o juosta dar neturi oficialios premjeros datos, bet jos galima tikėtis iškart po pagrindinį veikėją įkūnysiančio aktoriaus patvirtinimo.

Christianas Bale‘as į kino teatrus sugrįš jau labai greitai. Jau gruodžio 12 dieną išvysime jį naujausiame Ridley‘io Scotto istoriniame-bibliniame epe „Egzodas. Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles