Jake’as Gyllenhaalas vaidins danų filmo „Kaltė“ perdirbinyje

Jake’as Gyllenhaalas vaidins danų filmo „Kaltė“ perdirbinyje

Kino gamybos kompanija „Bold Films“ ir aktoriaus Jake‘o Gyllenhaalo bei Riva Marker prodiuserinė įmonė „Nine Stories“ įsigijo teises kurti danų trilerio „Kaltė“ (dan.  „Den skyldige“) perdirbinį, kuriame vaidins ir pats J. Gyllenhaalas. Šis filmas šiemet vykusiame Sandanso kino festivalyje“ laimėjo Pasaulinio kino žiūrovų apdovanojimą ir „National Board of Review“ buvo įvardytas kaip užsienio kalbų kategorijoje 2018 m. į Top 5 patenkantis filmas. Filmas „Kaltė“ taip pat dalyvauja kaip Danijos kandidatas „Oskaro“ apdovanojimui gauti ir yra nominuotas už geriausią scenarijų bei geriausią aktorių Europos kino apdovanojimuose.

Filmas pasakoja apie policijos pareigūną, kuris yra pažemintas pareigose iki darbo skubios pagalbos skambučių centre, kol jo atžvilgiu atliekamas tarnybinis tyrimas. Kai pagalbos centre jis priima skambutį iš pagrobtos moters, pareigūnas privalo kovoti su savo vidiniais demonais, kad galėtų išgelbėti nukentėjusiąją.

J. Gyllenhaalas ir R. Marker bus perdirbinio prodiuseriai iš „Nine Stories“, kartu su „Bold Films“ komanda – Micheliu Litvaku, Gary‘iu Michaelu Walteru, Davidu Litvaku ir Svetlana Metkina. Filmą finansuos „Bold Films“ gamybos kompanija. Originalaus filmo scenarijaus bendraautoris ir režisierius Gustavas Mölleris ir prodiuserė Lina Flint darbuosis kaip vykdantieji prodiuseriai.

Originalus filmas buvo pirmasis „Spring“ produktas, nauja talentų plėtros iniciatyva, kurią palaikė ir „TrustNordisk“. „Kai mes pamatėme „Kaltę“ Sandanso kino festivalyje, buvome pritrenkti. Möllerio filmas meistriškai įpina įtampą į aštraus pobūdžio tyrimą ir tai yra būtent tokio pobūdžio medžiaga, kurią „Nine Stories“ su malonumu plėtos toliau. Mums tikra garbė šį filmą adaptuoti amerikiečių auditorijai kartu su „Bold Films“,“ – komentavo J. Gyllenhaalas ir R. Marker. „Mes džiaugiamės, kad įsigijome šio filmo teises,“ – komentavo „Bold Films“ vadovas M. Litvakas ir pridūrė, kad J. Gyllenhaalui tai bus puiki priemonė meistriškai sukurti įtemptą, aukštos kokybės trilerį. Originalaus filmo „Kaltė“  pardavimai buvo tvarkomi „TrustNordisk“ įmonės, kuri, G. Möllerio filmą pardavė Amerikos filmų platinimo įmonei „Magnolia Pictures“. „Mes labai džiaugiamės dėl šio bendradarbiavimo ir tikimės, kad ateityje mūsų laukia nuostabi kelionė su šiuo filmu,“ – komentavo prodiuserė L. Flint.

Aktorius J. Gyllenhaalas visai neseniai vaidino Paulo Danoso režisūriniame debiute „Wildlife“ (liet. „Laukinis gyvenimas“). Kitas filmas, kuriame gerbėjai galės jį išvysti bus Dano Gilroy‘aus siaubo filmas „Velvet Buzzsaw“, kuris bus pristatytas kitų metų Sandanso kino festivalyje ir vasario mėnesį debiutuos „Netflix“ platformoje. J. Gyllenhaalą taip pat pamatysime ir Žmogaus-voro filme „Žmogus-voras: toli nuo namų“ (angl. „Spider-Man: Far From Home“), kur aktorius įkūnys Žmogaus-voro priešininką Mysterio. Tęsinys kino teatruose turėtų pasirodyti 2019 m. liepos 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles