Aviukas Šonas filme „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ keliasi į mokslinę fantastiką

Aviukas Šonas filme „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ keliasi į mokslinę fantastiką

Keisti dalykai dėsis Aviuko Šono pasaulyje, Samanų dugno (angl. „Mossy Bottom“) fermoje. Įvyks artimas avių bandos ir NSO susitikimas naujajame Aviuko Šono filme „Shaun the Sheep Movie: Farmageddon“ (liet. „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“), o tai galime išvysti naujame trumpajame filmo anonse.

„Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ tęsia gamybos partnerystę tarp britų animacijos giganto „Aardman Animations“ ir „StudioCanal“ ir  atkreipia dėmesį į keistas šviesas, atsiradusias virš ramaus šalies miestelio Mosinghamo, kur ir prasideda pasakojimas apie paslaptingų lankytojų iš kitos galaktikos atvykimą. Tačiau šalia Samanų dugno fermos Šonas turi ir kitų dalykų savo galvoje, o jo padykusios mokslinės schemos ir strategijos nuolat trikdo visada susierzinusį šunelį Bitzerį.

Pirmasis Aviuko Šono filmas, kuris buvo išleistas 2015 m., uždirbo 106 milijonus JAV dolerių. Jo režisieriai buvo Richardas Phelanas ir Willas Becheris, scenarijaus autoriai Jonas Brownas, Markas Burtonas. Prodiusavo Paulas Kewley‘us, kartu su vykdančiaisiais prodiuseriais M. Burtonu, Richardu Starzku, Peteriu Lordu, Nicku Parku ir Davidu Sproxtonu. „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ režisieriumi tapo R. Starzkas. Kino kompanija „Lionsgate“ antrąjį Aviuko Šono filmą JAV išleis 2019-2020 m., kol „StudioCanal“ šiuo filmu Vokietijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje bei Australijoje/Naujojoje Zelandijoje dalysis jau 2019 m. rugsėjį.

Šis filmas bus pirmasis pilnametražis filmas išleistas „Aardman Animations“ nuo to laiko, kai įmonės įkūrėjai P. Lordas ir D. Sproxtonas praeitą mėnesį priėmė svarbų sprendimą perleisti nuosavybės teises savo darbuotojams. Studija taip pat dirba ties 2001 m. filmo „Viščiukų maištas“ (angl. „Chicken Run“) antrąja dalimi, kuri laikoma pačia sėkmingiausia visų laikų lėlinės animacijos juosta. Kviečiame užmesti akį į naujausiąjį antrojo filmo „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ trumpąjį anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles