Apkarpytas „Vaiduoklių medžiotojų 3“ biudžetas

Apkarpytas „Vaiduoklių medžiotojų 3“ biudžetas

Naujasis studijos „Sony“ vadovas Tomas Rothmanas, pakeitęs svarbios studijos informacijos nutekinimo skandalais apipintą buvusią vadovę Amy Pascal, įsakė sumažinti būsimo filmo „Vaiduoklių medžiotojai 3“ (angl. „Ghostbusters III“) biudžetą. Apie tai oficialiame pranešime pranešą portalas „The Hollywood Reporter“.

Teigiama, jog A. Pascal anksčiau priėmė sprendimą filmo produkcijai skirti 169 milijonus dolerių, iš kurių 14 milijonų atitektų pagrindinio vaidmens atlikėjai Melissai McCarthy, o 10 milijonų juostos režisieriui Paului Feigui. Pakeisti jau anksčiau sudarytų sutarčių su aktoriais naujas vadovas negalėjo, tačiau nukarpyti bendrą produkcijos biudžetą sugebėjo. Dabar filmas turėtų kainuoti 154 milijonus dolerių.

Tai visai logiškas naujojo vadovo sprendimas, nes filmui gali grėsti ir visiškas fiasko, atsižvelgiant, jog suburiama naujoji, iš moterų sudaryta komanda, neturinti beveik nieko bendro su kultiniais devintojo dešimtmečio veikėjais. Be Melissos McCarthy filme pamatysime Kristen Wiig,  Leslie Jones ir Kate McKinnon.

Filmavimas turėtų prasidėti jau šių metų vasarą Niujorke. Juostai scenarijų parašė Katie Dippol, kuri jau anksčiau turėjo progą bendradarbiauti su juostos režisieriumi komediniam veiksmo filme „Vienas šūvis, dvi kulkos“ (angl. „The Heat“).

Studija „Sony“ taip pat neatmeta galimybės, jog naujas filmas visgi gali duoti žalią šviesą būsimai franšizei, todėl šių metų kovo mėnesį jie subūrė „Ghostcorps“ dalinį, kuriam vadovaus originaliosios juostos žvaigždė Danas Aykroydas ir režisierius Ivanas Reitmanas. Pasak jų, viską parodys „Vaiduoklių medžiotojų 3“ pajamos. Jeigu pasiseks, tai jie neatmeta galimybės pristatyti ir rimtesnį filmą, susijusį su kultiniais devintojo dešimtmečio vaikų pamėgtais veikėjais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles