Paauglių meilės istorija komedijoje „Išleistuvės“ virto pagrindu vakarėliui be taisyklių

Paauglių meilės istorija komedijoje „Išleistuvės“ virto pagrindu vakarėliui be taisyklių

Šį savaitgalį rusiškų komedijų gerbėjai sulauks puikios progos apsilankyti kino teatre. Rankas, protą, širdį ir savo šmaikštų liežuvį prie filmo „Išleistuvės“ („Выпускной“) sukūrimo pridėjo keletas žinomų Rusijos kino veikėjų. „Išleistuvių“ scenarijaus autoriai yra „Comedy Club“ rezidentas Aleksandras Nezlobinas ir bene didžiausia šiuolaikinio Rusijos komedinio kino įžymybė – Sergėjus Svetlakovas.

„Išleistuvių“ istorija sukasi apie įsimylėjėlių porelės siekį išlikti drauge, kuomet jų tėvai paaugliams numato kitokią ateitį. Merginą mama nori išsiųsti studijuoti į gretimą miestą, o vaikinui tėvai mokslus suplanavo Olandijoje. Siekdama išvengti išsiskyrimo kančių porelė imasi kraštutinių priemonių. Greta meilės istorijos sukasi dar kelios siužetinės linijos. Mokyklos reperiai filmuoja klipą, kurį nori parodyti prodiuseriams Maskvoje, jaunas puošeiva mėgina įsiteikti klasiokei ir tikisi atsisveikinti su nekaltybe. Depresuota gotė vis atidėlioja savižudybę rytdienai, bet jos planus pasitraukti anapilin nutraukia netikėtai žavus mokyklos chuliganėlis ir įsiplieskę jausmai.

Kai vaikai nori lėkti laukais, tėvai ir mokytojai sprendžia savo problemas. Tačiau artėjantis išleistuvių vakarėlis parodo, kad šios dvi kartos nėra tokios jau skirtingos, o nugali, kaip visada, draugystė ir meilė. Pasak filmo scenaristo S. Svetlakovo, – „Šis filmas – mūsų kasdienybės, humoro ir amžinų vertybių derinys“. Komedija „Išleistuvės“ kinuose nuo spalio 17 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles