Kvapą gniaužiantys momentai istorinio epo „Vikingas“ anonsuose

Kvapą gniaužiantys momentai istorinio epo „Vikingas“ anonsuose

Pasirodė jau ir antrasis visame pasaulyje laukiamo istorinio veiksmo epo „Vikingas“ anonsas (treileris), kuris nepalieka abejonių, ar verta pamatyti filmą. Jame atsiskleidžia ne tik įspūdinga vizualinė jo pusė, „Žiedų valdovo“ lygio vaizdai bei galingi mūšiai, bet ir asmeninė Kijevo Rusios didžiojo kunigaikščio Vladimiro drama. Jo meilė ištekėjusiai moteriai, brolio žmonai, bet planuota santuoka su kita veda pagrindinį herojų painiais pareigos ir jausmų labirintais.

Septynerius metus su šia saga gyveno ir ją kūrė režisierius Andrejus Kravčiukas, turintis patirties kurti epinius filmus – 2008 m. pasaulį išvydo jo realiais įvykiais paremta įspūdinga karinė drama „Admirolas“.

„Vikinge“ didįjį kunigaikštį Vladimirą įkūnijo talentingas, be galo vyriškas ir charizmatiškas Danila Kozlovskis („Ekipažas“, „Hardcore Henris“, „Laisvas kaip paukštis“), o kunigaikščio meilę Iriną – žavinga aktorė Svetlana Chodčenkova („Ištekėti per naktį“, „Metro“, „Meilė Niujorke 3: Žmonos atostogose“). Puikius vaidmenis filme atliko Vladimiras Epifancevas, Andrejus Smoliakovas ir kiti.

Rusijos ambicingiausias ir metų brangiausias istorinis veiksmo epas „Vikingas“ Lietuvos kino teatruose nuo sausio 6 dienos.

Naująjį anonsą žiūrėkite čia:

 

Pirmasis anonsas:
 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles