Formuojasi moteriškoji DC Visata: „Gotham City Sirens“ nusimato kaip griausmingas projektas

Formuojasi moteriškoji DC Visata: „Gotham City Sirens“ nusimato kaip griausmingas projektas

DC visatos atstovai jau kurį laiką kurpia planus apie labai inovatyvų ir šviežią projektą „Gotham City Sirens“. Šis projektas ypatingas tuo, jog tai bus… moterų statytas filmas apie moteris. Arba bent jau taip turėtų originaliai būti.

Filmo vyriausiąja prodiusere yra paskirta ne kas kita kaip nuostabioji Margot Robbie. Tačiau čia prasidėjo vidiniai konfliktai, kai Warner Bros panoro režisieriaus kėdę paskirti tikrai ne į didžiausias aukštumas „Suicide Squad“ iškėlusiam David Ayer. Nors esminė projekto idėja yra, kad filmą statytų pagal visiškai išjaustą feministišką viziją ir tai geriausiai gali padaryti tik moteris, kilo nemenkas šurmulys, kai šios vizijos realizavimui buvo iškelta David Ayer pozicija. Laimei, ši pozicija dar tik preliminari ir dar gali pasisukti visiškai netikėta linkme.

„Gotham City Sirens“ kol kas dar pakankmai uždaras projektas, apie kurį žinoma tik tai, jog viskas prasidėjo nuo nustelbiančio žiūrovų troškimo išvysti solinį Harley Quin filmą. Ši užgaida buvo išgirsta, pakoreguota ir ketina pasirodyti kaip kur kas didesnis nei solinis projektas. Filme turėtų figūruoti Moters Katės, Harley Quin bei Nuodingosios Gebenės personažės, kovosiančios prieš konkrečiai dar neįvardintas antagonistes.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles