Tai taps legenda: Neilas Patrickas Harrisas tapo 87-os Oskarų įteikimo ceremonijos vedėju

2015 m. vasario 22 dieną įvyks 87-oji JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų įteikimo „Oskarų“ ceremonija, kurios vedėju tapo serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų motina“ (angl. „How I Met Your Mother“) žvaigždė, aktorius Neilas Patrickas Harrisas.

Aktorius jau kelis kartus dalyvavo „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje, tačiau nė karto jos nevedė. Pernai aktorius buvo „Tony“ apdovanojimų vedėju ir dukart vedė „Emmy“ apdovanojimų ceremoniją, todėl su Holivudine publika aktoriui neiškils jokių problemų.

Pastaraisiais metais „Oskarų“ apdovanojimų ceremonija, kalbant apie vedėjus, tapo labai įdomiu ir eksperimentiniu reiškiniu. 2010 metais ceremoniją pravedė pensininkai – Steve‘as Martinas ir Alecas Baldwinas. Lygiai po metų senjorų kompaniją pakeitė jaunos kartos aktoriai – Jamesas Franco ir Anne Hathaway, kurių pasirodymas, deja, buvo visiškas fiasko. Gelbstint situaciją ir norint susigražinti reitingus, apdovanojimų vadovybė pakvietė tikrą „Oskarų“ veteraną, aktorių Billy Crystalą, kuris kadaise pravedė tris populiariausius visų laikų „Oskarų“ apdovanojimus, tačiau ir šis veiksmas nepasitvirtino, nes prie ekranų sunkiai rinkosi jaunimas. Po jo sekė juodo humoro specialistas Sethas McFarlaine‘as, kurio pasisakymai privertė raudonuoti ceremonijos vadovus. Prieš metus renginys buvo patikėtas seksualinių mažumų atstovei Ellen DeGeneres, kurios padaryta asmenukė pavergė visą pasaulį ir išpopuliarino savęs fotografavimą.

Įdomu ir tai, jog paskutinioji „Oskarų“ vedėja yra netradicinės seksualinės orientacijos, kaip ir vakar išrinktas Neilas Patrickas Harrisas. Ar tai sutapimas, ar tiesiog specialiai žengtas žingsnis, ceremonijos vadovai nekomentuoja.

Neilas Patrickas Harrisas po serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų motina“, kuriame įkūnijo legendinį Barnio Stinsono personažą, pradėjo intensyviai rodytis didžiuosiuose kino ekranuose. Šiais metais aktorius pasirodė Setho McFarlane‘o režisuotame juodo humoro vesterne „Šimtas kelių iki grabo lentos“ (angl. „Million Ways to Die in the West“) ir šiuo metų rodomame Davido Fincherio trileryje „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles