„Tas“ istorija dar nesibaigia – režisierius planuoja sulipdyti virš septynių valandų filmo versiją

„Tas“ istorija dar nesibaigia – režisierius planuoja sulipdyti virš septynių valandų filmo versiją

Šiuo metu kino teatruose dominuoja piktas, vaikus valgantis klounas. Antroji filmo „Tas“ (angl. „It“) dalis tapo antru visų laikų pelningiausiu siaubo filmu per atidaromąjį savaitgalį. Klausiate, kas tada sėdi pačioje viršūnėje? Ogi, pirmasis „Tas“. Dėl šios serijos populiarumo abejonių nėra, net jei kritikai ne ypač šiltai sutiko paskutinį filmą, kuris ir užbaigė istoriją.

Vis dėlto, režisierius Andy Muschietti dar nesiruošia paleisti šios aukso kasyklos. Nors tai nėra staigmena, neseniai pasirodžiusiame interviu jis patvirtino planus sujungti abu „To“ skyrius į „super“ versiją, kuri būtų labiau ištikimesnė knygai. Kur filmai padalino pagrindinių veikėjų vaikų bei suaugusiųjų istorijas į atskiras dalis, knygoje jos vyko paraleliai, papildydamos viena kitą. Taigi, pagal režisieriaus planą abi dalys bus sulipdytos į vieną, o ne paprastai priklijuotos tarpusavyje.

Sudėjus abiejų filmų trukmes, „Tas“ serija jau turi penkias valandas. Ne paslaptis, kad originali antrojo skyriaus trukmė buvo keturios valandos, ir yra daug intriguojančios medžiagos, kurios režisierius negalėjo panaudoti teatriniame išleidime, bet tikrai planuoja įdėti į „super“ versiją. Negana to, A. Muschietti neatmeta galimybės nufilmuoti dar papildomų scenų. Taigi, galime tikėtis pasirodysiančio bendro „Tas“, kuris savo trukme prilygs serialui, apie septynias ar aštuonias valandas. Tikėtina, kad ilgoji filmo versija bus išleidžiama atskirai, Blu-Ray diske.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles