Michael Mann‘as planuoja 1995-ų metų „Karščio“ tęsinį

Michael Mann‘as planuoja 1995-ų metų „Karščio“ tęsinį

1995-ų metų nusikaltimų žanro klasikos „Karštis“ (angl. „Heat“) tęsinys pasirodys jau už mėnesio, tik visiškai kitoje formoje. Taip paprastai pavadinta novelė „Karštis 2“ pratęs bei papildys pirmojo filmo istoriją. Jai pasirodžius, šios novelės autorius bei „Karščio“ režisierius Michael Mann‘as jau svarsto apie tokio tęsinio perkėlimą į didžiuosius ekranus.

Nors iš novelės drąsiai būtų galima daryti visą serialą, kalbėdamas apie „Karštį 2“ režisierius turi galvoje labai didelį filmą. Tęsinys apsiims antrojo Krikštatėvio (angl. „The Godfather“) struktūrą ir ne tik toliau pasakos įvykius po pirmojo filmo, bet dar keliaus į praeitį papasakoti kas privedė prie tų įvykių. Tai reiškia, kad sugrįš ne tik pagrindinis detektyvas Vincentas, bet ir „Karščio“ neišgyvenę nusikaltėliai. Taip pat, siužetas gerokai praplės mastą ir tęsis nuo Los Andželo gatvių iki Meksikos kartelių bei nusikaltėlių sindikato Paragvajuje.

Ar pagrindiniai aktoriai Al Pacino bei Robert de Niro sugrįš pusiau tęsiniui pusiau priešistorei? M. Mann‘as sako tvirtą ne dėl labai paprastos priežasties. Aktoriai turėtų būti šešiais metais jaunesni nei pirmame „Karštyje“. Nors Martin Scorsese‘s „Airis“ (angl. „The Irishman“) eksperimentavo su skaitmeniniu atjauninimu, režisierius labiau svarsto perduoti šias roles naujiems aktoriams. Pagrindinį vaidmenį atlikęs Al Pacino jau pasiūlė savo rekomendaciją ir Vincento rolę perduotų „Kopos“ žvaigždei Timothee Chalamet.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles