„Netflix“ favoritai Russo broliai ir Millie Bobby Brown bendradarbiaus postapokaliptinės novelės adaptacijoje

„Netflix“ favoritai Russo broliai ir Millie Bobby Brown bendradarbiaus postapokaliptinės novelės adaptacijoje

Didžiausių „Marvel“ filmų režisieriai Russo broliai tęsia bendradarbiavimą su „Netflix“, kuri davė leidimą naujam jų projektui – rašytojo Simon Stålenhag‘o iliustruotos novelės „The Electric State“ adaptacijai. Prie Russo brolių prisijungs ir dar viena „Netflix“ favoritė Millie Bobby Brown, atliksianti pagrindinį vaidmenį.

„The Electric State“ yra postapokaliptinė ir retro-futuristinė istorija, kurioje našlaitė pagrindinė veikėja su žaislinio robotuko pagalba keliauja per vakarinę Ameriką ieškodama dingusio brolio. Novelė yra prilyginama „Keistų Dalykų“ (angl. „Stranger Things“) serialui, todėl nenuostabu, kad pagrindinei jo aktorei M. B. Brown buvo iškart pasiūlytas pagrindinis vaidmuo. Dar nepatvirtinta, bet prie projekto taip pat gali būti prijungtas ir „Galaktikos Sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) atstovas Chris Pratt‘as.

Iki to laiko tiek Russo broliai, tiek M. B. Brown turi ateityje nemažai projektų su „Netflix“. Kitą mėnesį debiutuos režisierių veiksmo filmas „The Gray Man“ su Ryan Gossling‘u ir yra planų iš jo išauginti naują frančizę. Tuo tarpu, M. B. Brown jau rytoj pasirodys „Keistų Dalykų“ ketvirto sezono finale, po kurio ji gali sugrįžti į dar vienos populiarios veikėjos Enolos Holms vaidmenį tęsiniui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles