Kovą Vankuveryje pradedamas filmuoti „Deadpoolas“

Kovą Vankuveryje pradedamas filmuoti „Deadpoolas“

Labai ilgai lauktas atskiras Iksmenų projektas apie nepraustaburnį samdomą žudiką Deadpoolą mažais žingsneliais ima judėti finišo tiesiosios link. Anksčiau tik gerbėjų svajone buvęs filmas, apie kurį buvo kalba tik puse lūpų, jau labai greitai pradės filmavimo darbus.

Kaip praneša portalas „Global News“, „Deadpoolas“ bus pradėtas filmuoti jau pačioje pavasario pradžioje, kovo mėnesį. Filmo kūrimui studija „North Shore Studios“, esanti Vankuveryje (Kanada), užsakyta dviem mėnesiams. Toks jau sutapimas, kad Vankuveris yra gimtasis pagrindinio aktoriaus Ryano Raynoldso miestas. Tiesa, šis miestas pasirinktas ne dėl aktoriaus šaknų, o dėl to, kad ir dauguma ankstesnių Iksmenų filmų buvo filmuojami būtent šioje vietovėje, įskaitant ir pernai pasirodžiusią juostą „Iksmenai: Praėjiusios ateities dienos“ (angl. „X-men: Days of the Future Past).

Filmą režisuos Timas Milleris, kuris prie šio migloto projekto buvo prijungtas dar 2011 metais. Kartu Ryanu Raynoldsu pagrindinius vaidmenis juostoje atliks T. J. Milleris, kuris sukurs komišką veikėją, ir Edas Skreinas, suvaidinsiantis filmo antagonistą.

Deadpoolas pirmą kartą kino ekranuose pasirodė 2009 metais pasirodžiusiame filme „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (angl. „X-men Origins: Wolverine“). Tąkart žiūrovai veikėją sutiko labai neigiamai ir buvo nepatenkinti kū9rėjų darbu, mat šmaikščiausią ir, tuo pačiu, labai brutalų veikėją padarė nebylų ir turintį neaiškias supergalias. Taigi, dabar tikimasi, kad filmas bus gerokai geresnis ir jam bus suteiktas R reitingas, leisiantis kraujui lietis laisvai ir keiktis visais įmanomais būdais.

„Deadpoolas“ pasaulio kino teatruose pasirodys 2016 metų vasario 12 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles