Pasirodė pirmasis „Magiško Maiko: Paskutinio šokio“ anonsas

Po labai ilgos pertraukos Channingas Tatumas sugrįžta paskutiniam šokiui. Tiksliau, kino studija „Warner Bros.“ paviešino pirmąjį filmo „Magiškas Maikas: Paskutinis šokis“ (angl. Magic Mike‘s Last Dance) anonsą, kuriame Ch. Tatumas atranda ryšį su Selma Hayek.

Pradžioje studija planavo filmą išleisti savo „HBO Max“ platformoje, tačiau vėliau buvo persigalvota ir filmas buvo perdaromas premjerai kino teatruose. Na, o kartu su šia naujiena studija paviešino ir pirmąjį būsimo filmo anonsą, kuriame išvystame gana nemažai istorijos detalių. Panašu, kad Maikas sugrįš atlikti savo paskutinį darbelį ir jam padės naujas aistros šaltinis.

Įdomu ir tai, kad filmą sugrįžta režisuoti Stevenas Soderberghas, kuris kūrė ir pirmąją šios istorijos apie striptizo šokėjus dalį. Kaip minėjome, pagrindinis moteriškas vaidmuo atiteko Selmai Hayek, tačiau prieš ją šis vaidmuo buvo pasiūlytas Thandiwe Newton, kuriai, galiausiai teko atsisakyti šio vaidmens.

Bet nėra ką čia daugiau tuščiažodžiauti, telieka žiūrėti filmo anonsą. O pats filmas kinus pasieks kitų metų vasario 10 dieną, prieš pat Valentino dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles