P.T. Andersonas rašys „Pinokio“ filmą Robertui Downey Jaunesniajam

P.T. Andersonas rašys „Pinokio“ filmą Robertui Downey Jaunesniajam

Pastaruoju metu „Disney“ studijos pamėgtas užsiėmimas perkurti animacinius filmus į vaidybines juostas patraukė ir kitų studijų dėmesį, kurios į projektus pradėjo kviestis itin rimtus kūrėjus. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, vaidybinės filmo „Pinokis“ (angl. „Pinocchio“) versijos scenarijų rašys Paulas Thomasas Andersonas.

Režisierius ir scenaristas yra pagarsėjęs itin rimto pobūdžio kūriniais. Garsieji P.T.Andersono filmai „Magnolija“ (angl. „Magnolia“), „Bus kraujo“ (angl. „There Will Be Blood“) ar „Mokytojas“ (angl. „The Master“), net jeigu neretai yra vadinami šedevrais, savo stiliumi nei iš tolo neprimena legendinio „Disney“ animacinio filmo.

Pasak „The Hollywood Reporter“ šaltinių, egzistuoja nemažai tikimybė, kad P.T. Andersonas kartu ir režisuos patį filmą, kurio pirminį scenarijų parašė „Siuntėjo“ (angl. „The Giver“) kūrėjas Michaelas Mitnickas.

Tam priežastis yra ganėtinai paprasta – visam filmo kūrimui vadovauja Robertas Downey Jaunesnysis, kurį su P.T. Andersonu sieja itin artimi santykiai. R. Downey turėjo vaidinti naujausiame režisieriaus filme „Žmogiška silpnybė“ (angl. „Inherent Vice“), tačiau dėl įsipareigojimų filmui „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) negalėjo suderinti savo tvarkaraščio, todėl režisieriaus pakvietimas į nuosavą projektą gali būti interpretuojamas kaip savotiškas atsiprašymas.

Be to, kad R. Downey kartu su žmona prodiusuos šį filmą, kuriamą studijos „Warner Bros“, jis kartu įkūnys ir Džepetą – stalių, kurio sukurtas medinis Pinokis turi svajonę tapti tikru berniuku.

Potenciali filmo pasirodymo data kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles