Tyzeriniame anonse – siaubingi spec. efektai ir „Londono apgultis“

Tyzeriniame anonse – siaubingi spec. efektai ir „Londono apgultis“

Kino studija „Millenium Films“, dar visai neseniai nukėlusi filmo „Londono apgultis“ (angl. „London Has Fallen“) premjeros datą iš šių metų spalio į kitų metų sausį, galiausiai paviešino ir pirmąjį tyzerinį filmo anonsą. Jame rodomi vaizdai vėl leidžia suprasti, kad bus atiduota duoklė veiksmo filmams, kurtiems praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje.

Kai 2013 metais ne itin įtikinamas režisieriaus Antoine Fuqua ir aktoriaus Gerardo Butlerio duetas pasirodė kinuose visi buvo labai nustebę – galima kurti ir „Kieto riešutėlio“ (angl. „Die Hard“) tipo filmą Baltuosiuose rūmuose. Ir be Bruce‘o Williso. Gana neblogai finansiškai pasirodęs filmas su 70 milijonų biudžetu sugebėjo užsidirbti 161 milijoną ir nutiesė kelia tęsinio sukūrimui. Šįkart, visa laimė, veiksmas persikelia į kitą kontinentą.

Tyzerinis anonsas, realiai, nieko gero neparodo. Tai tik vos minutės trukmės įvairių kadrų kratinys, kuris primena, kad 2013 metais žiūrėjome vienokį filmą, o vat 2016 metais galėsime išvysti tokį patį filmą tik kitame mieste, kuriame irgi bus naikinami žinomi objektai. Tikrai nieko gudraus. Blogiausia yra tai, kad besistengdama įšokti į dabartines tendencijas, studija paviešino ne tik kad beveik nieko neparodantį, bet dar ir mažai apdirbtą anonsą. Kitaip tariant – žiūrėti į specialiuosius efektus neįmanoma. Jie baisesni už milijono biudžetą turinčių filmų efektus, o degantys Parlamento rūmai atrodo kaip iš pigaus serialo. Reikia tikėtis, kad ateityje viskas bus gerokai labiau apdirbta.

Naujojo filmo siužetas ir vėl suksis apie JAV prezidento palydą. Neaiškiomis aplinkybėmis miršta Jungtinės Karalystės premjeras. Jo laidotuvėse dalyvauja vakarų pasaulio lyderiai, todėl jie tampa puikiu teroristų taikiniu. Galingiausių pasaulio žmonių užpuolimas gali privesti prie pasaulio ir jo ateities sunaikinimo. Tačiau, tarp būrio užpultųjų, atsiranda trys žmonės, kurie vis dar tiki, jog dar galima visus išgelbėti. Tai JAV prezidentas, jo ištikimas apsauginis ir MI6 agentas, kuris niekuo nepasitiki.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Gerardas Butleris, Aaronas Eckhartas, Morganas Freemanas, Charlotte Riley, Melissa Leo, Jackie Earle Haley, Angela Bassett, Radha Mitchell, Robertas Forsteris, Colinas Salmonas ir kt. Antoine‘as Fuqua į režisieriaus kėdę nebegrįžta, jo vietą užima Babakas Najafis.

„Londono apgultis“ pasirodys kitų metų sausio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles