Siaubo trileris „Vatikano įrašai“ pakvies stebėti žūtbūtinę gėrio ir blogio kovą bei Antikristo apraišką

Naujojo siaubo trilerio „Vatikano įrašai“ (angl. „Vatican tapes“) kūrimu besirūpinusios kino kompanijos „Lionsgate“ ir „Lakeshore Entertainment“ nutarė žengti šiame žanre dar nepramintu taku. Liepos 24 dieną Lietuvos ekranus pasieksiančiame kraują stingdančiame filme buvo sujungti klasikiniai demono apsėsto žmogaus ir pasauliui grėsmę keliančio Antikristo apsireiškimo motyvai.

Siaubo trilerį „Vatikano įrašai“ režisavęs Markas Neveldine‘as portalui Pop.inquirer.net pasakojo jau seniai norėjęs sukurti juostą apie apsėdimą, perkeldamas pakankamai realią istoriją su įsimaišiusiomis antgamtinėmis jėgomis į didžiuosius ekranus. Katalikišką mokyklą lankęs režisierius pasakojo praleidęs daug laiko, stengdamasis scenarijų apie šėtono naikinamą moterį, pateikti kuo tikroviškiau.

Pusiausvyrą tarp fantastinių elementų ir realybės filmo autoriai atrado vaizduodami pagrindinės herojės Andželos ryšį su jos tėvu. „Andžela – paprasta mergina, kokias sutinkame kas dieną. Ji nepadarė nieko bloga, neišprovokavo piktųjų jėgų, tačiau jos ją stengiasi pasiglemžti. Prasideda šiurpi kelionė, kurios metu žiūrovai trokš, kad Andželos esybė įveiktų velnio įtaką. Žmogiškuosius jausmus stengėmės atskleisti per Andželos ir jos tėvo Rodžerio santykius“, – pasakojo vienas scenarijaus autorių Chrisas Borelli. Jis pridūrė, kad įbauginti žiūrovus filme „Vatikano įrašai“ stengiamasi ne banaliais ir nuvalkiotais, o subtiliais būdais. „Filme publika neišvys nukirsdinamų galvų, kraujo fontanų ar į akies obuolius smengančių peilių. Mūsų juostoje įtampa didėja su kiekviena scena. Norime žiūrovą sudominti, įaudrinti vaizduotę mintimi, kad Antikristas gali pasiglemžti kiekvieną. Nesistengėme sukurti scenų, kurių metu pašoktumėte nuo kėdės iš baimės, bet stengėmės išlaikyti nuolatinę siaubo būseną“, – kalbėjo jis.

„Vatikano įrašų“ istorija prasideda, kuomet nelabasias jėgas įtarę 27-erių Andželos Holms artimieji kreipiasi į Vatikaną pagalbos. Naujoji byla skiriama ištikimam bažnyčios tarnui tėvui Lozanui (akt. Michaelas Peña). Apsėdimą aptikęs dvasininkas Lozanas pasikviečia du geriausius Vatikano egzorcizmo specialistus. Ėmęsi išvyti velnią iš apsėstos merginos kūno, kunigai labai greitai supranta, kad turi reikalą su iki šiol žmonijos istorijoje dar neužfiksuota galybe.

Šiurpią gėrio ir blogio kovą siaubo filme „Vatikano įrašai“ Lietuvos žiūrovai išvysti galės nuo liepos 24 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles