Jennifer Aniston, Julia Roberts ir Jasonas Sudeikis prisijungia prie „Motinos dienos“

Jennifer Aniston, Julia Roberts ir Jasonas Sudeikis prisijungia prie „Motinos dienos“

Holivudas vis dar yra įsimylėjęs šventinius filmus, prikištus garsiausių šių dienų žvaigždžių. Tai dar kartą įrodė studija „New Line Cinema“, kuri kurs filmą „Motinos diena“ (angl. „Mother‘s Day“).

Filmą kurs šio žanro veteranas Gary Marshallas. Ilgaamžis režisierius, garsėjantis savo komedijomis, jau yra sukūręs filmus „Valentino diena“ (angl. „Valentine‘s Day“) ir „Naujieji metai Niujorke“ (angl. „New Year‘s Eve“), kuriuose yra pasakojama daugybė atskirų istorijų, kurių metu persipina įvairių herojų gyvenimai.

„Motinos diena“ šia linkme nieko nekeis. Apie filmo kūrimą išsiaiškinę „Deadline“ žurnalistai teigia, kad filmas labiausiai koncentruosis į moteris, besiruošiančias Motinos dienai.

Garsių moterų šiame filme taip pat neturėtų trūkti. Pranešama, kad sutartį pasirodyti filme jau pasirašė aktorė Julia Roberts. Šiuo metu vyksta intensyvios derybos su romantinių komedijų veterane Jennifer Aniston, Oskaro nominante Kate Hudson ir lietuviškų šaknų turinčiu Jasonu Sudeikiu. Pastarieji dar nėra oficialiai sutarę vaidinti filme, tačiau tikėtina, kad jie jame pasirodys.

Filmo scenarijų rašo Anya Kochoff-Romano, parašiusi „Ne anyta, o monstras“ (angl. „Monster-in-Law“), ir Lily Hollander, kuri iki šiol nėra parašiusi jokio filmo, todėl kaip ir iš kitų panašaus pobūdžio komedijų, taip ir iš šios neverta tikėtis stebuklų.

Kol kas nežinoma oficiali filmo premjeros data, bet veikiausiai galima spėti, kad jis pasirodys apie kitų metų Motinos dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles