Šaftas grįžta į kino ekranus

Šaftas grįžta į kino ekranus

Kino studija „New Line“ pranešė, kad imasi iš naujo kurti vieno žinomiausio kino policininko Džono Šafto istoriją. „New Line“ iš studijos „MGM“ įsigijo teises į 1971 metais pasirodžiusį policijos veiksmo filmą, paremtą Ernesto Tidymano romanu.

Prieš daugiau nei 40 metų pasirodęs filmas tuomet buvo tikras hitas. Džoną Šaftą įkūnijęs Richardas Roundtree‘us puikiai įkūnijo policininką, važinėjantį po mafijos kontroliuojamus Niujorko rajonus ir ieškantį dingusios vieno mafijozo dukros. Filmas užsidirbo net 13 milijonų dolerių, nors filmo kūrimas tada kainavo 500 tūkstančių. Kaip tam laikmečiui, tokia suma yra tikrai milžiniška. Filmas taip pat buvo apdovanotas ir Oskaru už geriausią originalią dainą „Šafto tema“, kurią parašė Isaacas Hayesas.

Po ypatingai sėkmingos pirmosios dalies Richardas Roundtree‘us suvaidinio dar dviejuose tęsiniuose, kuriuos režisavo Gordonas Parksas.

„Šafto“ istorija buvo pratęsta gerokai vėliau, jau tik 2000 metais, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Samuelis L. Jacksonas, suvaidinęs Džono Šafto sūnėną, taip pat policijos pareigūną. Filmas buvo taip pat sėkmingasir pasaulyje užsidirbo beveik 110 milijonų dolerių.

Kada pasirodys naujasis filmas dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles