„Nuostabioji moteris 1984“ stipriai debiutuoja kinuose bei „HBO Max“ platformoje

„Nuostabioji moteris 1984“ stipriai debiutuoja kinuose bei „HBO Max“ platformoje

Praėjus savaitei po kalėdinio „Nuostabiosios moters 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) debiuto kino teatruose bei „HBO Max“ platformoje jau galima apžvelgti filmo finansinę sėkmę. Šis projektas tapo itin rizikingu „Warner Bros“, kuri po daugybės atidėjimų nusprendė laukiamą masinio biudžeto superherojų filmą išleisti į jiems priklausančią internetinę platformą. Kadangi planuojama, kad visi 2021-ų metų studijos projektai debiutuosi šiuo būdu, „Nuostabiosios moters 1984“ rezultatai parodys, ar šis sprendimas atsipirks.

Pradžia nebuvo gera – tęsinys gerokai nusileido pirmajam filmui savo įvertinimais. Kritikai ne taip palankiai įvertino pasikeitusį filmo toną bei skylėtą siužetą, o žiūrovai buvo dar negailestingesni. Šiuo metu „Nuostabiosios moters 1984“  IMDB reitingą yra žemiausias iš visų „DC“ visatos filmų. Vis dėlto žiūrimumas buvo aukštas ir tai yra viskas, ko reikia „Warner Bros“ studijai šį filmą vadinti pasisekusiu. „Nuostabioji moteris 1984“ pažymėjo pelningiausią debiutą vietinėje Jungtinių Amerikos Valstijų rinkoje nuo pandemijos pradžios, o pridėjus visus kitus atidarytus pasaulio kino teatrus filmas savo kišenėje jau surinko virš 100 milijonų JAV dolerių.

Taip pat reikia paminėti ir „HBO Max“ platformą, kurioje žiūrovai galėjo stebėti filmą be jokių papildomų mokesčių. „Warner Bros“ atskleidė, kad nuo „Nuostabiosios moters 1984“ premjeros dienos jų platformą papildė net virš pusė milijono naujų vartotojų.

Nors dar sunku pasakyti, ar šitoks filmo išleidimas galų gale atpirks masinį 200 milijonų JAV dolerių biudžetą ir reklamos bei atidėliojimo išlaidas, rezultatai vis tiek yra geresni, nei „Warner Bros“ tikėjosi. Tai užtvirtindama, iškart po „Nuostabiosios moters 1984“ išleidimo, studija patvirtino trečiąjį, trilogiją užbaigsiantį, šios superherojės filmą, į kurį sugrįš režisierė Patty Jenkins ir pagrindinė aktorė Gal Gadot. Tačiau jų naujo nuotykio teks dar ilgai palaukti, nes P. Jenkins pirmiausia imsis naujo „Žvaigždžių karų“ visatos filmo „Rogue Squadron“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles