Robertas Downey‘is Jaunesnysis – labiausiai apmokamas 2015 m. aktorius

Robertas Downey‘is Jaunesnysis – labiausiai apmokamas 2015 m. aktorius

Žurnalas „Forbes“ pristatė savo kasmetinį labiausiai apmokamų įžymybių sąrašą. Aktorių tarpe pirmoje daugiausiai per metus kino industrijoje užsidirbusių žmonių vietoje atsidūrė Robertas Downey‘is Jaunesnysis, kuriam pavyko padidinti savo turtą dar 80 milijonų dolerių.

Pagrindiniu jo uždarbio šaltiniu tapo pasirodymai įvairiausiuose kino projektuose, kaip „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) , „Teisėjas“ (angl. „The Judge“) ir kitų metų hite „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Žinoma, kalbama apie fiksuotą uždarbį, nes, kaip žinia, aktorius nemažai pinigų užsidirba iš tam tikrų procentų po filmo pasirodymo kino teatruose. Šnekama, jog vien už antrąją „Keršytojų“ dalį jis prie jau užsidirbtų 40 mln. gaus papildomai apie 70 milijonų dolerių. Bendroje įskaitoje aktorius atsidūrė 8 pozicijoje. Tai jau ne pirmas kartas, kai Robertas Downey‘is Jaunesnysis atsiduria pirmoje labiausiai apmokamų Holivudo aktorių sąrašo vietoje.

Tarp Holivudinių kolegų, jo artimiausiais atstovais tapo Jackie‘is Chanas, kuris atsidūrė 38 vietoje su 50 milijonų dolerių ir Vinas Dieselis, kuriam per metus pavyko užsidirbti 47 milijonus dolerių ir užsitarnauti 43 vietą.

Moterų tarpe labiausiai apmokama aktore tapo Jennifer Lawrence, kurios sąskaitos pasipildė 52 milijonais dolerių. „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) žvaigždė užėmė 34 vietą. 65 pozicijoje atsidūrė Scarlett Johansson, kuriai metai irgi buvo gana sėkmingi. Ji užsidirbo 35,5 milijonų dolerių ir pelnė 65 „Forbes“ sąrašo vietą.

Jauniausiu aktoriumi, kuriam pavyko atsidurti pirmajame „Forbes“ šimtuke tapo Chaningas Tatumas. Jo pajamos siekė 29 milijonus dolerių, kurios atnešė jam garbingą 89 vietą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles