Atskleistas naujas DC blogiukas – vienas rimčiausių Betmeno priešų

Atskleistas naujas DC blogiukas – vienas rimčiausių Betmeno priešų

Praeities nesėkmes DC bando dangstyti naujų projektų gausa – spaudoje netyla pranešimai apie „Aquaman“, „Flash“, „Wonder Woman“ filmus, o kur dar Džiokerio pradžios istorija, naujas ir vis delsiamas Betmeno filmas, „Gotamo Sirenos“ bei „Savižudžių būrio“ tęsinys. Pastarasis turėjo būti pradėtas filmuoti dar kovo mėnesį, tačiau darbai sustabdyti dėl dar mažai kam kirdėto „Birds of Prey“.

„Birds of Prey“ yra grupelė superherojų, kurių sudėtis komiksuose keitėsi nekart – prie jų jungėsi tokie veikėjai kaip Nightwing ir The Secret Six su Harley Quinn jų sudėtyje. Būtent Harley pasirodys „Birds of Prey“ adaptacijoje – „Savižudžių būrys“ buvo atidėtas dėl aktorės Margot Robbie tvarkaraščio. Prie Quinn prisijungs tradicinės istorijos veikėjos Black Canary, Huntress, Renee Montoya bei Cassandra Cain.

Dabar skelbiamas ir filmo blogiukas – Romanas Sionis, geriau žinomas Black Mask vardu. Tai nusikaltėlių vadeiva, nužudęs savo turtingą šeimą, perėmęs jų korporaciją, tačiau galiausiai viską praradęs. Sionis griebiasi keršto prieš išgalvotus kaltininkus (ypač Briusą Veiną ir Wayne Enterprises) ir grįžta po juoda kauke kaip False Face Society gaujos vadas. Birds of Prey ketvertas nuo jo bandys apsaugoti jaunąją Cassandrą Cain, vėliau tapsiančia Batgirl.

Filmą, kuris 2002-aisiais turėjo ir neitin vykusią serialo adaptaciją, režisuos Cathy Yan, šiemet debiutavusi su filmu „Dead Pigs“. Margot Robbie grįš į Harley Quinn vaidmenį bei užims prodiuserės kėdę, o daugiau informacijos sužinosime jau netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles