Trečiajame „Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ sezone Lady Gaga įkūnys legendinę dizainerę

Trečiajame „Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ sezone Lady Gaga įkūnys legendinę dizainerę

Šiemet didžiulio populiarumo sulaukęs serialas „Amerikietiška nusikaltimo istorija“ (angl. „American Crime Story“) kaipmat buvo atnaujintas dar dviem sezonams. Negana to, kad serialo kūrėjai žvelgia taip toli į priekį, „US Weekly“ praneša, kad jau nuspręsta, jog trečiajame sezone vieną pagrindinių veikėjų įkūnys ne kas kitas, kaip muzikos žvaigždė Lady Gaga.

Pasak leidinio šaltinio, pastaraisiais metais savo aktorinę karjerą pradėjusi dainininkė vaidins dizainerę Donatellą Versace. Trečiajame serialo sezone bus pasakojama istorija apie tai, kaip serijinis žudikas nužudė Majamyje 1997 metais buvusį D. Versace brolį Gianni Versace.

„Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ kūrėjas Ryanas Murphy, taip pat kuriantis serialą „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“), jau buvo užsiminęs, kad Lady Gaga kone tobulai tiktų D. Versace vaidmeniui.

Savo ekscentrišku stiliumi išgarsėjusi dainininkė su R. Murphy jėgas suvienys ne pirmą kartą. Už savo vaidybą penktajame „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezone Lady Gaga pelnė Auksinį gaublį.

Tuo tarpu jos sprendimas pasirodyti „Amerikietiškoje nusikaltimo istorijoje“ sufleruoja apie tai, kad serialas, kiekvieną sezoną besiruošiantis ekranizuoti vis kitą skandalais apipiltą nusikaltimą, ir toliau nesiruošia mažinti prestižinių aktorių skaičiaus. Šiemet pasirodžiusiame pirmajame serialo sezone, ekranizavusiame O.J. Simpsono teismo procesą, pasirodė tokie aktoriai kaip Cuba Goodingas jaunesnysis, Johnas Travolta, Davidas Schwimmeris ir Sarah Paulson. Už šį sezoną serialas laimėjo penkis ir buvo nominuotas net trylikai „Emmy“ apdovanojimų.

2017 metais pasirodysiančiame antrajame serialo sezone bus pasakojama apie uraganą Katrina, 2005 metais nuniokojusį Naująjį Orleaną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles