Angas Lee gali režisuoti dvidešimt metų nerealizuotą ambicingą trilerį

Angas Lee gali režisuoti dvidešimt metų nerealizuotą ambicingą trilerį

Vienas garsiausių nerealizuotų projektų Holivude, trileris „Žmogus dvynys“ (angl. „Gemini Man“) pagaliau gali pasiekti didžiuosius ekranus, skelbia „The Hollywood Reporter“. Taivaniečių kilmės režisierius Angas Lee, žinomas dėl tokių darbų kaip „Pi gyvenimas“ (angl. „Life of Pi“) ir „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ (angl. „Crouching Tiger, Hidden Dragon“), derasi dėl galimybės režisuoti šį projektą.

„Žmogaus dvynio“ istorija pasakoja apie senstantį samdomą žudiką, kuris nori pasitraukti iš verslo, tačiau jam tenka susikauti su 25 metais jaunesniu savo paties klonu, kuris pranoksta senąjį žudiką savo galimybėmis.

Pirmą kartą šį projektą realizuoti buvo bandoma 1997 metais, o režisieriumi buvo pasirinktas šviesaus atminimo Tony Scottas. Tačiau tuomet, ir dar daugelį metų, buvo manoma, kad šis filmas neįmanomas realizuoti, nes kūrėjai norėjo, kad du pagrindinius vaidmenis vaidintų tas pats aktorius, o dėl neišvystytų technologijų, to padaryti nebuvo įmanoma.

Daug metų daugelis scenaristų vis perrašinėjo filmo scenarijų. Vienu metu prie jo dirbo ir „Sostų karų“ (angl. „Game Of Thrones“) kūrėjas Davidas Benioffas, kuris už savo darbą gavo net 2 mln. JAV dolerių, o tai dar vienas puikus pavyzdys, koks mylimas ir laukiamas yra šis projektas.

Vienu metu buvo kalbama, kad pagrindinį vaidmenį gali atlikti Melas Gibsonas, tačiau tolesnį filmo vystymą stabdė reikiamų technologijų trūkumas.

Vis tik, paskutiniais metais filmuose naudojami efektai ėjo tuo keliu, kokio ir reikia „Žmogui dvyniui“. Davidas Fincheris filme „Keista Bendžemino Batono istorija“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“) pasendino ir atjaunino Bradą Pittą, „Šelmyje-1: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“) panašios technologijos panaudotos su Carrie Fisher ir Peteriu Cushingu. Visgi, tai buvo rodoma ne visą filmą, o tik keliose scenose. Tokių technologijų pritaikymas pagrindiniam veikėjui išpūstų filmo biudžetą į dar nematytas aukštumas.

Kino produkcijos kompanija „Skydance Media“ mano, kad dabar yra tinkamas laikas realizuoti „Žmogų dvynį“ ir pasiruošusi tam skirti didelius resursus. Kompanijos manymu, Angas Lee yra būtent tas žmogus, kuris yra pajėgus pastatyti tokį ambicingą projektą. Netrukus turėtume sužinoti, ar režisierius pasiryš šiam darbui ir kada išvysime šį ne vieną dešimtmetį brandintą trilerį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles