Praėjus tik savaitei filmavimų, „Kruvinųjų skerdynių Teksase“ perdirbinys keičia režisierius

Praėjus tik savaitei filmavimų, „Kruvinųjų skerdynių Teksase“ perdirbinys keičia režisierius

Įkvėpta naujojo „Helovino“ (angl. „Halloween“) sėkmės, „Legendary“ studija taip pat panoro turėti savo sėkmingą siaubo klasikos perdirbinį ir pasirinko „Kruvinąsias skerdynes Teksase“ (angl. „Texas Chainsaw Massacre“). Naujasis 1974-ais metais pradėtos serijos projektas irgi seks „Helovino“ pėdsakais ir ignoruos visus ankstesnius serijos filmus, išskyrus patį pirmąjį. Tačiau šiam ambicingam projektui ilgai netruko pakliūti į rimtą bėdą.

Praėjus tik savaitei filmavimų, „Legendary“ studija atleido perdirbinio režisierius Andy bei Ryaną Tohillus. Šių metų pradžioje broliai buvo atrinkti režisuoti „Kruvinųjų skerdynių Teksase“ perdirbinį, nors jų repertuare yra tik vienas smulkaus masto filmas „Kasimas“ (angl. „The Dig“). Nepaisant to, kad šį projektą prodiusuojantis Fede’as Alvarezas gyrė jų viziją ir teigė, kad ji yra tai, ko fanams bei šiai film7 serijai reikia, jų ketinimai nebuvo gerai perteikti filmavimo aikštelėje. Studijai visiškai nepatiko jų parodytas pirmos savaitės darbas ir nutarė, kad teisingas sprendimas būtų ne tik atsikratyti medžiagos ir pradėti viską iš naujo, bet ir pakeisti režisierius.

Naujas „Kruvinųjų skerdynių Teksase“ režisierius jau paskirtas – Davidas Blue Garcia, kuris prieš tai taip pat režisavo tik vieną smulkų filmą „Tejano“. Filmavimo darbai šiuo metu yra pristabdyti, kol naujasis režisierius prisijungs prie proceso. Kol kas tiek „Legendary“ studija, tiek režisieriai nepateikė daugiau komentarų dėl šio netikėto sprendimo, tačiau žinant, kad jų „Kruvinųjų skerdynių Teksase“ perdirbinys turėtų pradėti naują ir modernią filmų seriją, pradžia kol kas yra prasta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles