Sepintoji „Žvaigždžių karų“ dalis sulaukė oficialaus pavadinimo

Sepintoji „Žvaigždžių karų“ dalis sulaukė oficialaus pavadinimo

Vienas iš labiausiai saugomų šių dienų kino projektų, septintoji „Žvaigždžių karų“ dalis, po truputį atskleidžia savo paslaptis. Ketvirtadienį buvo oficialiai paskelbta, jog kitais metais pasirodysiančio filmo pavadinimas bus „Žvaigždžių karai: Galios prabudimas“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Žinia buvo išplatinta oficialioje kino studijos „Disney“ paskyroje „Twitter“ tinkle ir kukliame pranešime spaudai.

Su šiuo pranešimu kartu buvo sulauktas ir oficialus patvirtinamas, kad J.J. Abramso režisuojama juosta baigė pagrindinius filmavimo darbus. Prasidėjęs šių metų gegužę, filmavimas kiek užsitęsė dėl aktoriaus Harrisono Fordo kojos lūžio, privertusio kuriam laikui visiškai sustabdyti filmavimo darbus. Likus daugiau nei metams iki filmo premjeros jau dabar yra aišku, kad filme netruks kruopščiai sukurtų specialiųjų efektų, kuriems kūrybinė grupė turės skirti daug dėmesio.

Kaip vienas labiausiai laukiamų ir aptariamų filmų, septintasis „Žvaigždžių karų“ epizodas sugebėjo išvengti svarbios informacijos nutekėjimo. Itin didelio dėmesio socialiniuose tinkluose sulaukiantis projektas keletą kartų susidūrė su fanais, kurie sugebėjo nufotografuoti kelias filmavimo aikšteles, tačiau pats filmo siužetas kol kas yra laikomas visiškoje paslaptyje. „Disney“ vadovas Bobas Igeris iki šiol yra atskleidęs tik tiek, kad filmo veiksmas vyks praėjus trisdešimčiai metų nuo šeštosios „Žvaigždžių karų“ dalies pabaigos.

„Žvaigždžių karai: Galios prabudimas“ fanus turėtų pradžiuginti tuo, kad filme vaidins ir visiems puikiai pažįstami, ir visiškai nauji aktoriai. Tarp senbuvių bus galima išvysti jau minėta H. Fordą, Carrie Fisher, Marką Hamillą, Peterį Mayhew ir Anthony Danielsą, kuris prieš porą dienų pasidalino drąsiu pareiškimu, jog šis filmas bus geresnis net už penktąjį franšizės epizodą „Žvaigždžių karai: Imperija kontratakuoja“. Naujųjų aktorių gretose žiūrovai pamatys Johną Boeyga, Daisy Ridley, Oscarą Isaacą, Andy Serkisą, Maxą von Sydow ir daugelį kitų žinomų aktorių.

J.J. Abramso režisuojamas filmas pasaulio kino teatrus turėtų pasiekti 2015 metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles