Aktorius Michaelas Pittas suvaidins antagonistą filme „Dvasia šarvuose“?

Aktorius Michaelas Pittas suvaidins antagonistą filme „Dvasia šarvuose“?

Praėjusių metų pradžioje paskelbus, kad prie populiarios japonų mangos „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost In a Shell“) ekranizacijos prisijungs vyrų akis džiuginanti Holivudo gražuolė Scarlett Johansson, buvo imta spėlioti, kas vaidins juostos blogiuką. Šiuo metu teigiama, kad realiausiu vaidmeniu šiam personažui yra aktorius Michaelas Pittas, kurį turėtų pažinoti kiekvienas filmo „Nulinis taškas“ (angl. „I Origins“) gerbėjas. Ir visgi, didesnį žinomumą aktoriui suteikė serialas „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“), kuriame M. Pittas suvaidino 25-iose serijose.

Teigiama, kad M. Pittas suvaidins „Besijuokiančio Žmogaus“ (angl. „Laughing Man“) personažą, kuris filme bus atvaizduotas kaip vienas geriausių visų laikų hakerių. M. Pitto personažas sugebės ne tik perimti įvairias vaizdo transliacijas vienu metu, tačiau ir įsilaužti į kibernetines smegenis, jas pilnai valdyti bei herojams rodyti tokius vaizdus, kokių šis tikisi.

Juostą režisuos Rupertas Sandersas, labiau žiūrovams žinomas iš 2012 metais pasirodžiusio filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“). Režisierius apjungs savo jėgas su studija „Paramount“, kuri jau ilgus metus tęsia savo bendradarbiavimą su Steveno Spielbergo vadovaujama „DreamWorks“.

Filmas bus paremtas 1989 metais išleistos mangos siužetine linija, kurioje pasakojama apie specialųjį būrį, kovojantį su aukštesnių technologijų nusikaltimais. Būrio vadę turėtų suvaidinti Scarlett Johansson. Teises į ekranizacija įsigijo studija „DreamWorks“, kuriai vadovauja kino veteranas Stevenas Spielbergas, visais įmanomais būdais palaikantis šio projekto iniciatyvą. Pasak artimų studijos šaltinių, šis filmas taps senu žymaus režisieriaus svajonių išsipildymu.

Kino teatruose juosta debiutuos kitų metų Kovo 31-ąją.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Po / 2016 vasario 8

    ‘Ir visgi, didesnį žinomumą aktoriui suteikė serialas „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“), kuriame M. Pittas suvaidino net dešimtyje sezonų.“

    Buvo 5 sezonai, o M. Pittas suvaidino 25-iuose epizoduose. Siaip neblogai pazįstamas ir hanibalo (serialo) gerbėjams.

  2. Donatas Valentėlis / 2016 vasario 9

    Ačiū už komentarą – pataisyta 🙂