Chaningas Tatumas į kino pasaulį grąžina Steveną Soderberghą

Chaningas Tatumas į kino pasaulį grąžina Steveną Soderberghą

Kiek daugiau nei prieš tris metus Oskaro laureatas režisierius Stevenas Soderberghas buvo pareiškęs, kad traukiasi iš didžiųjų ekranų ir savo karjerą tęs ten, kur jį traukia labiau. Tačiau, kaip dabar praneša portalas „Variety“, šis kino kūrėjo sprendimas nebuvo toks jau galutinis.

Apie savo pasitraukimą iš kino S. Soderberghas pranešė 2012 metais, kai filmavo „Šalutinį efektą“ (angl. „Side Effects“) su Rooney Mara. Tada jis teigė, kad tai bus paskutinis jo režisuotas pilno metro filmas. Tačiau dar visai neseniai režisieriaus rankose nugulė „Laimingojo Logano“ (angl. „Lucky Logan“) scenarijus, kurio jis labai susižavėjo. Kaip pranešama, kino kūrėjas pats ėmėsi papildyti scenarijų ir jau ruošiasi filmavimo darbams. Ir, nenuostabu, kad pagrindinį vaidmenį filme atliks jau nuolatiniu režisieriaus filmų aktoriumi tapęs Chaningas Tatumas.

Ir nors oficialiai kol kas nė vienos pusės atstovai nepatvirtino šių kalbų, vidiniai „Variety“ šaltiniai yra garantuoti šiuo faktu. Taip pat, tik pasirodžius pranešimui apie šį sugrįžimą, pats S. Soderberghas savo Twitter paskyroje parašė, kad pranešimas klaidingas. Bet ne dėl to, jog jis yra režisierius, o dėl to, kad anksčiau buvo skelbiama apie kitą vaidmens atlikėją. Taigi, tai kaip ir daugiau ar mažiau aišku.

Nuo „pasitraukimo“ iš kino S. Soderberghas daugiausiai dirbo su televizijos projektais. Jis režisavo Emmy laimėjusį HBO serialą „Kandelabros paslaptis“ (angl. „Behind the Candelabra“). Taip pat, ateityje jis tęs „Knikerbrokerio ligoninės“ (angl. „The Knick“) istoriją trečiame sezone ir kurs visiškai naują serialą „Mozaika“ (angl. „The Mosaic“) su Sharon Stone.

S. Soderberghą ir Ch. Tatumą sieja visai netrumpa darbinė istorija. Jie kartu bendradarbiavo kuriant „Melori Kein. Prarasta kontrolė“ (angl. „Haywire“), „Magiškąjį Maiką“ (angl. „Magic Mike“) ir „Šalutinį efektą“. Galima sakyti, kad jie kartu dirbo ir prie „Magiškojo Maiko“ tęsinio, tik ten S. Soderberghas buvo kinematografu, o tuo pačiu dar ir užsislapstinęs po savo slapyvardžiu „Peteris Andrewsas“. Tiesa, šis faktas pro gerbėjų akis neprasmuko.

Kada kinus pasieks „Laimingasis Loganas“ ir apie ką jis bus, kol kas neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles